Adventní čas a Vánoce jsou ideálním časem na pomoc lidem, kteří to v životě nemají jednoduché. Pomáhejte proto spolu s námi.

Luky Budeš a víkend starších žáků
28
lis

Pražské derby proti Panthers ovládly klokanky

Do první třetiny aktivně vstoupily naše ženy. Buly ovládly klokanky ve všech třetinách.
28
lis

MIKULÁŠSKÁ S KLOKANEM

Přijďte si s námi užít sportovní odpoledne pro děti.
28
lis

Bohemians ovládli nedělní derby proti Karlovým Varům

Bohemka byla v první třetině jasně lepším týmem. Ve 2. třetině začal aktivněji Hurrican. Dali jsme hodně gólů, moc jsme jich nedostali.
27
lis

Bohemians proti Spartě, bitva nesmiřitelných soupeřů

Klokany čeká další těžká zkouška a to v utkání proti Spartě, kde změří své síly v boji o průběžné 4. místo.
26
lis

PROGRAM K UTKÁNÍ: Ženy hrají s Panthers Praha

Na klokanky dnes čeká derby proti rivalkám.
25
lis

Ženy porazily Mladou Boleslav 5:1

Klokanky ovládly středeční čtvrtfinále Poháru Českého florbalu.
24
lis

Muži proti České Lípě statečně bojovali, v Poháru pokračují dál

Dvě hrubá vyloučení. Třetí třetina nabídla to nejvíce záživné pro diváky. Šanci na výhru zpečetili Kisugite se Zezulkou.
23
lis

Proběhlo celoklubové focení

Poděkování všem klokanům a klokankám. Možnost zhotovení fotky hráče na produkt dle osobní preference na našem fanshopu. Fotky na klubovém Flickru.
22
lis

PREVIEW: Klokanky se postaví Panthers

Stejně jako muže čeká i naše ženy tento víkend utkání. V sobotu se klokanky postaví soupeři. Derby se odehraje v areále Jedenáctka VS.
22
lis

PREVIEW: FbŠ Bohemians proti FB Hurrican Karlovy Vary

Superligový tým má na programu bitvu proti Karlovým Varům.
22
lis

FbŠ Bohemians vs. Tatran Střešovice 5:11, zelenobílí podlehli Tatranu

Poděkování reprezentantům. Radek Lojda provedl symbolické úvodní buly. Tatran zůstává neporažen
22
lis

VÁNOČNÍ KOLEKCE 2022 VE FANSHOPU

O co si napsat Ježíškovi? Podívejte se na naši Vánoční kolekci.
22
lis

Klokanky si připisují výhru z nedělního derby proti Crazy girls FBC Liberec

V neděli 20.11. se odehrálo 11. kolo extraligy žen, kde si naše ženy dokázaly udržet náskok v 1. a 2. třetině. Zelenobílé si přivezly vítězství.
21
lis

PROGRAM K UTKÁNÍ: Klokani dnes proti Tatranu

Dnes nás čeká souboj s neporaženými Střešovicemi.
20
lis

PROGRAM K UTKÁNÍ: Ženy hostí Liberec

Klokanky dnes vyzvou v Extralize žen soupeřky ze severu.
18
lis

Klokanky smolně prohrály zápas a body si domů nepřivezly

Neproměnné přesilovky stály klokanky body.
18
lis

Zelenobílí přehráli Chodov, na hřišti řádili Malič s Šebkem

Zápas 9. kola Livesport Superligy proti FAT PIPE FLORBAL CHODOV. Soupeře jsme v derby přestříleli 8:11.