Florbalová škola Bohemians
Florbalová škola Bohemians
Aktivní rodiče

CHCETE SE PODÍLET NA PŘÍPRAVĚ A SPORTOVÁNÍ VAŠEHO DÍTĚTE?

Můžete si být jisti, že u nás v Bohemce nebudete zklamáni. Máme za sebou více než dvacet let zkušeností v oblasti sportovní výchovy dětí a dobře víme, že bez spolupráce s rodiči to nemůže fungovat.

Chceme se s Vámi setkávat nad klíčovými tématy, která pomohou vybudovat u našich hráčů a hráček dlouhodobý a pozitivní vztah ke sportu.

ČLENSKÁ SEKCE – KOMUNIKACE

Všechno začíná členskou sekcí. Základem každé dostatečné informovanosti je dobrá komunikace. V tom nám pomáhá právě ČLENSKÁ SEKCE, která Vás bude informovat o utkáních, trénincích či dalších akcích. Přizpůsobena je jak na PC, tak i na mobilní telefony, takže ji můžete mít pořád po ruce.

PROJEKT AKTIVNÍ RODIČE – VZDĚLÁVÁNÍ

Projekt aktivní rodiče nabízí plnou škálu vzdělávacích seminářů. Jejich obsahem jsou nejaktuálnější témata týkajících se Vašich dětí jako: samostatnost dětí, péče o jejich zdraví nebo proč na trénincích hrajeme i jiné sporty.

V minulosti semináře vedla například fyzioterapeutka FbŠ Bohemians Eliška Vrátná nebo třeba trenér mládeže Michal Vojáček.

Nenechte si ujít jednotlivé semináře a sledujte pravidelně náš web s termíny našich setkáních.

FLORBAL PRO RODIČE

Chcete se do florbalového dění zapojit nejen pasivně, ale i aktivně? Tak dorazte po práci protáhnout svá těla na trénink pod vedením člena z vedení klubu Petra Hovorky. Setkáváme se každý čtvrtek od 21:00 do 22:30 ve sportovní hale Děkanka. 

Zkuste si přijít vyzkoušet sport, které dělá Vaše dítě, a uvidíte, že to není vůbec jednoduché. V poslední době se tréninky těší velké oblibě a zároveň na nich potkáte rodiče dětí napříč celým klubem. A pokud budete chtít, uplatnit můžete i svou soutěživost a zúčastnit se veteránské neoficiální soutěže NFL.

TRENÉŘI Z ŘAD RODIČŮ

Máte čím přispět k trénování hráčů a hráček FbŠ Bohemians? Rádi Vás tu uvítáme. Nejen, že se zapojíte a budete blíž dění klubu. Zároveň poznáte klub z jiné stránky.

Spousta rodičů se podílí na aktivním trénovaní, u kterého zůstali i po odchodu svých dětí do jiné kategorie. Zdárným příkladem je extraligový trenér žen Pavel Krbec či Jiří Falta.

Jak se do realizačních týmů zapojit? Je to jednoduché stačí se ozvat šéftrenérovi Tomáši Grigarovi na e-mail: tomas.grigar@fbsbohemians.cz nebo na čísle: +420 728 351 446 a ten s Vámi doladí veškeré detaily.

ZPĚTNÁ VAZBA

Důležitou věcí, kterou pro rozvoj klubu potřebujeme je zpětná vazba jak od hráčů, tak především od rodičů. Takže pokud se Vám něco nelíbí nebo naopak líbí neváhejte nás kontaktovat na e-mailu: sekretar@fbsbohemians.cz.

SPONZORING

Fandíte nám a máte možnost našemu klubu finančně nebo materiálně pomoci? S dotazy na vzájemnou spolupráci kontaktujte provozního ředitele Jakuba Doubravu na  na e-mailu: jakub.doubrava@fbsbohemians.cz.

ČLÁNKY A FOTKY

Máte na turnaji fotoaparát nebo kameru? Baví vás psát články? I takto lze klubu, a především trenérům pomáhat. Stačí jen po turnaji poslat článek nebo fotky svému trenérovi nebo přímo na e-mail: sekretar@fbsbohemians.cz. Děti se rádi vidí na sociálních sítích a rádi si o sobě i něco přečtou.

Poslední aktualizace: 25. srpna 2020

Rychlá navigace