Florbalová škola Bohemians
Florbalová škola Bohemians
Časté dotazy (FAQ)

Nábory hráčů a hráček

Navštivte naší náborovou sekci, kde vyplníte a odešlete dotazník. Obratem vás pak budeme kontaktovat s bližšími informacemi.
První florbalovou kategorii máme pro děti od 6 let. Pro mladší chlapce a dívky organizujeme Všeobecnou sportovní přípravku již od 3 let.
Výše příspěvků se v našem klubu liší podle jednotlivých kategorií a počtu tréninků. U našich mládežnických týmů, které hrají ligová utkání, je to přibližně 3.900,- Kč za pololetí a ve školním kroužku pak přibližně 1.700,-Kč za pololetí. Pokyny k platbě obdržíte po zpracování vaší přihlášky.
Pokud jste vyplnili a odeslali náborový dotazník, pak vám tyto informace zašleme na uvedený e-mail. Kompletní rozpis tréninků všech našich týmů dále naleznete v sekci TRÉNINKY.
U dětí podporujeme sportovní všestrannost a jsme rádi, pokud dělají i jiné sporty. Případnou kolizi tréninků proberte přímo s hlavním trenérem konkrétní kategorie.
Stačí sportovní oblečení a vhodnou sálovou obuv. Florbalovou hůl rádi zapůjčíme.

Členové klubu

Rozpis tréninků pro všechny kategorie naleznete ZDE. Pokud něco není jasné, neváhejte se obrátit na sekretariát nebo na konkrétního trenéra, kontakty naleznete ZDE.
Nejlépe rozpisy každého týmu znají příslušní trenéři. Automaticky se pak propisují zde na webu, nebo v Členské sekci. Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně zápasů, neváhejte naše trenéry kontaktovat. Pokud Vám od trenérů informace nepřišly, neváhejte kontaktovat sekretariát. Veškeré kontakty naleznete ZDE.
Kompletní informace naleznete ZDE. Pokud Vás zajímá cokoliv dalšího, neváhejte kontaktovat sekretariát klubu na e-mailové adrese: sekretar@fbsbohemians.cz.

Členská sekce

Po vyplnění klubové přihlášky, vám na uvedený e-mail dorazí přihlašovací údaje, které zadejte na této adrese: ČLENSKÁ SEKCE
Kontaktujte sekretariát klubu na e-mailové adrese: sekretar@fbsbohemians.cz
Tréninkový plán a docházku, rozpis utkání a nominace, pokyny k platbám, přihlášky na klubové akce a další důležité informace.

Fanoušci

Většina pořádaných utkání Extraligy žen a Superligy florbalu se odehrává v hlavních zápasových halách. Informace ohledně vstupného si můžete přečíst ZDE.
Nejlepší podporou pro hráče je Vaše přítomnost na zápasech. Fandit můžete různými formami, ale ten nejlepší způsob je nahlas a v barvách! :) Oblečení v klubových barvách naleznete v našem FANSHOPU, jak se stát členem fanklubu si navíc přečtěte ZDE.
Domácí utkání každého týmu vždy naleznete na konkrétní stránce týmu: Muži A, Ženy A.

Nenašli jste odpověď na problém, který potřebujete vyřešit? Kontaktujte nás na e-mailu: sekretar@fbsbohemians.cz.

Poslední aktualizace: 26. srpen 2020

Rychlá navigace