Florbalová škola Bohemians
Florbalová škola Bohemians
Časté dotazy (FAQ)

Nábory hráčů a hráček

Navštivte naší náborovou sekci, kde vyplníte a odešlete dotazník. Následně vás pak budeme kontaktovat s bližšími informacemi. 

První florbalovou kategorii máme pro děti od 5 let. Pro mladší chlapce a dívky organizujemeVšeobecnou sportovní přípravku již od 3 let a pro děti od 5 do 6 let máme v nabídce kroužek Sportovních her

Výše příspěvků se v našem klubu liší podle jednotlivých kategorií a počtu tréninků. U našich mládežnických týmů, které hrají ligová utkání a mají trénink 3x týdně, je to přibližně 4.300,- Kč za pololetí. Sourozenci mají slevu 10%.   

Ve školním kroužku je cena přibližně 1.400,- Kč za 1 trénink týdně nebo 2.400,- Kč za 2 tréninky týdně za pololetí. 

Pokyny k platbě obdržíte po zpracování vaší přihlášky přes členskou sekci s unikátním variabilním symbolem.  

Přesnou cenu příspěvků naleznete také v náborové sekci. 

Navštivte naší náborovou sekci, kde vyplníte a odešlete dotazník. Následně vás pak budeme kontaktovat s bližšími informacemi. 
Když vám zdravotní stav neumožní trénovat, bude vám vrácen storno poplatek v odpovídající výši z celkové částky. Pokud byste s výběrem kurzu šlápli vedle, můžete zkusit vybrat z nabídky jiný. 
Pokud jste se k nám nestihli přihlásit na začátku kurzu nic se neděje. Nábor nových členů probíhá nepřetržitě po celý rok. Přijďte si vyzkoušet první tréninkovou jednotku zdarma. 
Pokud jste vyplnili a odeslali náborový dotazník, pak vám tyto informace zašleme na uvedený e-mail. Kompletní rozpis tréninků všech našich týmů dále naleznete v sekci TRÉNINKY
U dětí podporujeme sportovní všestrannost a jsme rádi, pokud dělají i jiné sporty. Případnou kolizi tréninků proberte přímo s hlavním trenérem nebo šéftrenérem klubu. 

Když nemůžete dorazit, omluvte svou nepřítomnost v členské sekci. Pokud jde o dlouhodobější absenci, kontaktujte navíc svého trenéra. 

Trénink si lze po domluvě nahradit i v jiný den, než jste přihlášeni. 

Stačí sportovní oblečení, vhodnou sálovou obuv a dostatek pití. Florbalovou hůl rádi zapůjčíme. K převlékání jsou v každém tréninkovém centru k dispozici oddělené šatny i se sprchami. 
Sportování máme rádi a jazyková bariéra není překážkou, kterou bychom nezdolali. Naši trenéři rádi pomůžou v bezproblémové komunikaci. 

S florbalem se dá začít v každém věku, a tak se na nás neváhej obrátit na emailu sekretar@fbsbohemians.cz a my ti pomůžeme s výběrem kategorie. 

Určitě ano, rádi tě budeme mít v našem klubu. Napiš na e-mail sekretar@fbsbohemians.cz a my se ozveme a pomůžeme s výběrem kategorie a konkrétního týmu. Následný přestup nebo hostování vyřešíme s tvým původním klubem.  

Členové klubu

Rozpis tréninků pro všechny kategorie naleznete ZDE. Pokud něco není jasné, neváhejte se obrátit na sekretariát nebo na konkrétního trenéra, kontakty naleznete ZDE
Nejlépe rozpisy každého týmu znají příslušní trenéři. Automaticky se pak propisují zde na webu, nebo v Členské sekci. Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně zápasů, neváhejte naše trenéry kontaktovat. Pokud Vám od trenérů informace nepřišly, neváhejte kontaktovat sekretariát. Veškeré kontakty naleznete ZDE
Zdraví je základ. Kompletní informace naleznete ZDE. Pokud Vás zajímá cokoliv dalšího, neváhejte kontaktovat sekretariát klubu na e-mailové adrese: sekretar@fbsbohemians.cz

Hokejku, míček, láhev s pitím, sálovou obuv a součástí hráčského vybavení je i náš tradiční zelenobílý dres.  

Jako vycházkové oblečení slouží týmový set, který se skládá z mikiny, tepláků a vaku na hůl. Výše uvedené vybavení, ale také další produkty z klubové kolekce, zakoupíte v kamenném fanshopu, nebo v e-shopu. U textilu doporučujeme osobní vyzkoušení velikostí. 

Členská sekce

Po vyplnění klubové přihlášky, vám na uvedený e-mail dorazí přihlašovací údaje, které zadejte na této adrese: ČLENSKÁ SEKCE 
Kontaktujte sekretariát klubu na e-mailové adrese: sekretar@fbsbohemians.cz
Tréninkový plán a docházku, rozpis utkání a nominace, pokyny k platbám, přihlášky na klubové akce a další důležité informace. 

Fanoušci

Většina pořádaných utkání Extraligy žen a Superligy florbalu se odehrává v hlavních zápasových halách. Informace ohledně vstupného si můžete přečíst ZDE
Nejlepší podporou pro hráče je Vaše přítomnost na zápasech. Fandit můžete různými formami, ale ten nejlepší způsob je nahlas a v barvách! :) Oblečení v klubových barvách naleznete v našem FANSHOPU, jak se stát členem fanklubu si navíc přečtěte ZDE
Domácí utkání každého týmu vždy naleznete na konkrétní stránce týmu: Muži A, Ženy A.

Nenašli jste odpověď na problém, který potřebujete vyřešit? Kontaktujte nás na e-mailu: sekretar@fbsbohemians.cz.

Poslední aktualizace: 5. října 2022

Rychlá navigace