Florbalová škola Bohemians
Florbalová škola Bohemians

Vážení příznivci FbŠ Bohemians,

Věříme, že jste s námi a vidíte naši činnost v oblasti výchovy sportovců, kvalitního zajištění trávení volného času dětí, ale pravděpodobně společně s námi vnímáte i současné dění, které sport výrazně ovlivňuje.

My nepolevujeme a snažíme se stále zlepšovat a tvořit pevnou komunitu Bohemians.

Rok 2020 je pro náš klub klíčový. Čeká nás stěhování do nové sportovní haly a příprava spousty sportovních akcí a zážitků, jako jsou např. Letní soustředění v Rokytnici nad Jizerou, Open Air, School match a jiné.

Děkujeme za Vaše rozhodnutí podpořit finanční částkou naši mládež, pro kterou se snažíme zajistit nejlepší podmínky nejen pro rozvoj florbalových dovedností, ale i také zajišťujeme obecný sportovní a pohybový rozvoj. Koordinační pomůcky, mety, míče, překážky, ale i speciální software nebo technické zajištění jsou prvky, které díky Vaší podpoře právě u nás sportujícím dětem. Budeme rádi za Vaši podporu ve výši 500 - 25.000,- Kč, která bude výhradně určena k výše uvedenému účelu.

Pro vygenerování platby k zamýšlené podpoře vyplňte prosím uvedený formulář, díky němuž obdržíte veškeré pokyny do vašeho e-mailu.

S pozdravem a přáním pevného zdraví,

Martin Musil
Prezident klubu FbŠ Bohemians

Chci podpořit Bohemku

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.

Vyberte výši podpory

Vyberte způsob podpory


Rychlá navigace