Florbalová škola Bohemians
Florbalová škola Bohemians
20.10.
neděle
FBŠ Hummel Hattrick Brno
Tipsport Superliga, 7. kolo
SH Maloměřice | 20.10.2019 17:00
17:00
19.10.
sobota
FBC Štíři Č. Budějovice B
Divize, 5. kolo
SH České Budějovice | 19.10.2019 18:45
18:45
20.10.
neděle
FK Slovan J.Hradec
Divize, 6. kolo
SH Děkanka | 20.10.2019 17:00
17:00
20.10.
neděle
FbŠ Bohemians DDM Praha 7
KB liga juniorů, 2. kolo
SC SLUNETA Ústí n./L | 20.10.2019 16:00
16:00
19.10.
sobota
FBC Liberec
1. LIGA DOROSTENCŮ, 3. kolo
SH Děkanka | 19.10.2019 11:00
11:00
Florbal Primátor Náchod
1. LIGA DOROSTENCŮ, 3. kolo
SH Děkanka | 19.10.2019 15:30
15:30
19.10.
sobota
Florbal Neratovice
Mladší žáci P4
Přebor mladších žáků, 2. kolo
TJ Radlice | 19.10.2019 09:00
09:00
OpenCamps Tatran Střešovice
Mladší žáci P4
Přebor mladších žáků, 2. kolo
TJ Radlice | 19.10.2019 11:40
11:40
20.10.
neděle
Panthers Praha
Mladší žáci P4
Liga mladších žáků, 2. kolo
SH Děkanka | 20.10.2019 09:00
09:00
Tatran Střešovice
Mladší žáci P4
Liga mladších žáků, 2. kolo
SH Děkanka | 20.10.2019 11:40
11:40
FbŠ Bohemians Praha 4
Mladší žáci P4
Soutěž mladších žáků 3+1, 1. kolo
X3M Arena Barrandov | 20.10.2019 09:40
09:40
Start98 Praha-Kunratice-Táborská
Mladší žáci P4
Soutěž mladších žáků 3+1, 1. kolo
X3M Arena Barrandov | 20.10.2019 12:20
12:20
20.10.
neděle
Sport Eden Beroun
Mladší, starší žáci P7
LIGA MLADŠÍCH ŽÁKŮ, 2. kolo
TJ Ruzyně | 20.10.2019 09:40
09:40
FC Bučis Team Black
Mladší, starší žáci P7
LIGA MLADŠÍCH ŽÁKŮ, 2. kolo
TJ Ruzyně | 20.10.2019 11:00
11:00
20.10.
neděle
FBK Davle
Soutěž mladších žáků 3+1, 1. kolo
X3M Arena Barrandov | 20.10.2019 11:00
11:00
FbŠ Bohemians Praha 10
Soutěž mladších žáků 3+1, 1. kolo
X3M Arena Barrandov | 20.10.2019 12:20
12:20
20.10.
neděle
FBC STŘELCI UNHOŠŤ
Elévové, přípravka P4
Liga přípravek 3+1, 1. kolo
ZŠ Rudná - malá | 20.10.2019 10:00
10:00
TJ Lokomotiva Rakovník A
Elévové, přípravka P4
Liga přípravek 3+1, 1. kolo
ZŠ Rudná - malá | 20.10.2019 11:00
11:00
19.10.
sobota
FbŠ Bohemians DDM Praha 7
Elévové, přípravka P7
LIGA PŘÍPRAVEK, 1. kolo
SH U Učiliště Čelákovice | 19.10.2019 09:00
09:00
Florbalová akademie MB "A"
Elévové, přípravka P7
LIGA PŘÍPRAVEK, 1. kolo
SH U Učiliště Čelákovice | 19.10.2019 11:00
11:00
20.10.
neděle
ACEMA Sparta Praha UNYP
2. liga žen - skupina 3, 3. kolo
SH SK Slavia Praha | 20.10.2019 09:30
09:30
FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
2. liga žen - skupina 3, 3. kolo
SH SK Slavia Praha | 20.10.2019 12:30
12:30
19.10.
sobota
FBŠ SLAVIA Plzeň
Dorostenky A,B
1. liga dorostenek, 3. kolo
Nová MSH Mladá Boleslav | 19.10.2019 10:10
10:10
Ivanti Tigers Jižní Město
Dorostenky A,B
1. liga dorostenek, 3. kolo
Nová MSH Mladá Boleslav | 19.10.2019 14:50
14:50
20.10.
neděle
Kanonýři Kladno
Dorostenky A,B
2. liga dorostenek, 3. kolo
ZŠ Jiráskova Benešov | 20.10.2019 13:00
13:00
SK Florbal Benešov
Dorostenky A,B
2. liga dorostenek, 3. kolo
ZŠ Jiráskova Benešov | 20.10.2019 15:00
15:00
19.10.
sobota
Florbalová akademie MB 2007
Mladší žákyně
Liga mladších žákyň 3+1, 3. kolo
BB ARENA Letňany - hřiště 1 | 19.10.2019 10:50
10:50
Florbalová akademie MB 2007
Mladší žákyně
Liga mladších žákyň 3+1, 3. kolo
BB ARENA Letňany - hřiště 1 | 19.10.2019 09:30
09:30
FbŠ Bohemians bílé
Mladší žákyně
Liga mladších žákyň 3+1, 3. kolo
BB ARENA Letňany - hřiště 1 | 19.10.2019 12:10
12:10
20.10.
neděle
FBK Fat Pipe Vosy Praha
Elévky
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 1. kolo
SH BIOS Kladno | 20.10.2019 09:00
09:00
Kanonýři Kladno bílí
Elévky
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 1. kolo
SH BIOS Kladno | 20.10.2019 10:45
10:45
SK Dvojka Praha
Elévky
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 1. kolo
SH BIOS Kladno | 20.10.2019 12:00
12:00