Florbalová škola Bohemians
Florbalová škola Bohemians
19.1.
neděle
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
Extraliga žen, 16. kolo
SH Děkanka | 19.1.2020 14:00
14:00
18.1.
sobota
FK Slovan J.Hradec
Divize, 17. kolo
SH Jindřichův Hradec | 18.1.2020 19:30
19:30
19.1.
neděle
Florbalová škola Plzeň A
Divize, 18. kolo
SH Děkanka | 19.1.2020 11:00
11:00
18.1.
sobota
FbŠ Bohemians DDM Praha 7
KB liga juniorů, 15. kolo
SH Tuřany | 18.1.2020 14:45
14:45
19.1.
neděle
FbŠ Bohemians DDM Praha 7
KB liga juniorů, 16. kolo
SH SportPoint Brno | 19.1.2020 13:00
13:00
18.1.
sobota
TJ Sokol Dobříš
Junioři B, C
3. LIGA JUNIORŮ, 6. kolo
SH TJ Kobylisy | 18.1.2020 09:10
09:10
SK Alien Nation
Junioři B, C
3. LIGA JUNIORŮ, 6. kolo
SH TJ Kobylisy | 18.1.2020 13:50
13:50
19.1.
neděle
SK Florbal Benešov
Junioři B, C
3. LIGA JUNIORŮ, 6. kolo
SH TJ Kobylisy | 19.1.2020 15:00
15:00
FAT PIPE Traverza Chodov
Junioři B, C
3. LIGA JUNIORŮ, 6. kolo
SH TJ Kobylisy | 19.1.2020 17:20
17:20
18.1.
sobota
ACEMA Sparta Praha UNYP
1. LIGA DOROSTENCŮ, 17. kolo
SH VŠE | 18.1.2020 14:00
14:00
BLACK ANGELS
1. LIGA DOROSTENCŮ, 17. kolo
SH VŠE | 18.1.2020 17:00
17:00
18.1.
sobota
FBK Animals Vosy Praha DDM P2
Starší žáci P4
Přebor starších žáků, 7. kolo
ZŠ Jiráskova Benešov | 18.1.2020 09:00
09:00
Wizards DDM Praha 10 black
Starší žáci P4
Přebor starších žáků, 7. kolo
ZŠ Jiráskova Benešov | 18.1.2020 12:20
12:20
19.1.
neděle
FBK Fat Pipe Vosy Praha
Starší žáci P4
Liga starších žáků, 7. kolo
TJ Radlice | 19.1.2020 11:30
11:30
Orka Čelákovice
Starší žáci P4
Liga starších žáků, 7. kolo
TJ Radlice | 19.1.2020 13:10
13:10
19.1.
neděle
Tatran OC Šestka Střešovice
Mladší, starší žáci P7
LIGA STARŠÍCH ŽÁKŮ, 7. kolo
SH Eagles Praha | 19.1.2020 09:50
09:50
BLACK ANGELS A YONEX
Mladší, starší žáci P7
LIGA STARŠÍCH ŽÁKŮ, 7. kolo
SH Eagles Praha | 19.1.2020 13:10
13:10
18.1.
sobota
ACEMA Sparta Praha BLACK
Elévové, přípravka P4
Liga elévů 3+1, 7. kolo
SH Děkanka | 18.1.2020 09:40
09:40
FBC Kralupy n/V
Elévové, přípravka P4
Liga elévů 3+1, 7. kolo
SH Děkanka | 18.1.2020 12:20
12:20
FBC Draci Říčany bílí
Elévové, přípravka P4
Liga elévů 3+1, 7. kolo
SH Děkanka | 18.1.2020 09:00
09:00
Kanonýři Kladno modří
Elévové, přípravka P4
Liga elévů 3+1, 7. kolo
SH Děkanka | 18.1.2020 11:40
11:40
18.1.
sobota
BLACK ANGELS 2010
Elévové, přípravka P7
LIGA ELÉVŮ, 7. kolo
Unihoc Aréna Praha | 18.1.2020 09:00
09:00
Tatran Střešovice
Elévové, přípravka P7
LIGA ELÉVŮ, 7. kolo
Unihoc Aréna Praha | 18.1.2020 10:20
0:0
0:0, 0:0, 0:0
18.1.
sobota
1. SC TEMPISH Vítkovice
1. liga juniorek, 16. kolo
SC Dubina Ostrava | 18.1.2020 20:00
20:00
19.1.
neděle
FBC ČPP OSTRAVA
1. liga juniorek, 17. kolo
ČPP Aréna Ostrava | 19.1.2020 11:00
11:00
19.1.
neděle
OpenCamps Tatran Střešovice
Starší žákyně
Liga starších žákyň, 7. kolo
Unihoc Aréna Praha | 19.1.2020 09:00
09:00
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
Starší žákyně
Liga starších žákyň, 7. kolo
Unihoc Aréna Praha | 19.1.2020 10:30
10:30
SK Dvojka Praha D
Starší žákyně
Liga starších žákyň, 7. kolo
SH ZŠ Campanus | 19.1.2020 09:00
09:00
ACEMA Sparta Praha
Starší žákyně
Liga starších žákyň, 7. kolo
SH ZŠ Campanus | 19.1.2020 10:30
10:30
18.1.
sobota
BLACK ANGELS
Elévky
Liga elévek 3+1 - skupina 3, 6. kolo
BB ARENA Letňany - hřiště 3 | 18.1.2020 09:00
0:0
0:0, 0:0, 0:0
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
Elévky
Liga elévek 3+1 - skupina 3, 6. kolo
BB ARENA Letňany - hřiště 3 | 18.1.2020 11:40
0:0
0:0, 0:0, 0:0