Florbalová škola Bohemians
Florbalová škola Bohemians
Rozpis utkání
Kód Datum Domácí / hosté Výsledek
C01
06.05.2019
18:00
FbŠ Bohemians Junioři
Rybičky jsou fajn
0:9
C02
07.05.2019
19:30
DYNAMIS
Tatra Vačice
2:11
A01
07.05.2019
20:15
Bohemians B
FBC Mosquitos
4:2
A02
09.05.2019
19:30
FbŠ Bohemians Old School zelení
Prague Amigos
2:6
B01
09.05.2019
20:30
FbŠ Bohemians Old School bílí
Black Angels - veteráni
5:10
D02
09.05.2019
21:30
FBK Kobylisy
DREAM TEAM PRAHA
5:5
D01
10.05.2019
18:00
Past Strážci Výčepu
Hulící četa
1:6
B02
10.05.2019
20:00
Újezd nad Lesy
Inseminators
5:6
C04
13.05.2019
18:00
FbŠ Bohemians Junioři
Kubánský klan
4:3
C05
14.05.2019
20:00
Rybičky jsou fajn
DYNAMIS
7:3
B03
16.05.2019
19:30
FbŠ Bohemians Old School bílí
Újezd nad Lesy
11:0
A03
16.05.2019
20:30
FbŠ Bohemians Old School zelení
Bohemians B
0:14
D03
16.05.2019
21:30
DREAM TEAM PRAHA
Florbal Chodov B
5:0
B04
17.05.2019
19:00
Black Angels - veteráni
Pacienti
3:5
D04
17.05.2019
20:00
FBK Kobylisy
Past Strážci Výčepu
12:4
A04
17.05.2019
21:00
Prague Amigos
KŮL partička
8:4
C07
20.05.2019
18:00
FbŠ Bohemians Junioři
IBK Borovička
5:2
C08
21.05.2019
20:15
Kubánský klan
DYNAMIS
4:3
C09
21.05.2019
21:15
Rybičky jsou fajn
Tatra Vačice
8:13
A05
23.05.2019
20:45
Prague Amigos
FBC Mosquitos
7:3
A06
23.05.2019
21:45
KŮL partička
FbŠ Bohemians Old School zelení
2:3
B05
24.05.2019
18:00
Inseminators
Pacienti
4:5
B06
24.05.2019
19:00
Black Angels - veteráni
Újezd nad Lesy
6:0
D05
24.05.2019
20:00
Past Strážci Výčepu
Florbal Chodov B
10:4
D06
24.05.2019
21:00
FBK Kobylisy
Hulící četa
3:4
C06
24.05.2019
22:00
IBK Borovička
Tatra Vačice
5:0k
C10
27.05.2019
18:00
DYNAMIS
FbŠ Bohemians Junioři
9:2
C11
28.05.2019
20:15
IBK Borovička
Rybičky jsou fajn
5:6
C12
28.05.2019
21:15
Tatra Vačice
Kubánský klan
8:4
B07
30.05.2019
20:30
Pacienti
FbŠ Bohemians Old School bílí
8:3
A07
30.05.2019
21:30
FBC Mosquitos
FbŠ Bohemians Old School zelení
10:2
D07
31.05.2019
18:00
Hulící četa
DREAM TEAM PRAHA
2:5
B08
31.05.2019
20:00
Inseminators
Black Angels - veteráni
6:6
D08
31.05.2019
21:00
Florbal Chodov B
FBK Kobylisy
5:14
C13
03.06.2019
18:00
Tatra Vačice
FbŠ Bohemians Junioři
8:1
C14
04.06.2019
20:15
Rybičky jsou fajn
Kubánský klan
4:12
C15
04.06.2019
21:15
IBK Borovička
DYNAMIS
1:5
A09
05.06.2019
20:30
KŮL partička
FBC Mosquitos
1:3
A10
05.06.2019
21:30
Prague Amigos
Bohemians B
0:5
B09
06.06.2019
20:30
Újezd nad Lesy
Pacienti
3:13
B10
06.06.2019
21:30
Inseminators
FbŠ Bohemians Old School bílí
10:3
D09
07.06.2019
18:00
DREAM TEAM PRAHA
Past Strážci Výčepu
10:0
D10
07.06.2019
19:00
Hulící četa
Florbal Chodov B
8:2
C03
07.06.2019
20:00
Kubánský klan
IBK Borovička
4:4
A08
07.06.2019
21:00
Bohemians B
KŮL partička
6:3
P201
10.06.2019
18:00
Bohemians B
FbŠ Bohemians Junioři
6:1
P202
12.06.2019
20:30
Prague Amigos
DYNAMIS
2:5
P204
12.06.2019
21:30
Kubánský klan
FBC Mosquitos
8:9pn
P205
13.06.2019
21:30
DREAM TEAM PRAHA
FbŠ Bohemians Old School bílí
9:2
P206
14.06.2019
18:00
Hulící četa
Black Angels - veteráni
2:0
P207
14.06.2019
19:00
Pacienti
Past Strážci Výčepu
4:3
P208
14.06.2019
20:00
Inseminators
FBK Kobylisy
5:0k
PCF1
15.06.2019
08:30
Bohemians B
Inseminators
5:0k
PCF2
15.06.2019
09:30
DYNAMIS
Pacienti
8:4
PCF3
15.06.2019
10:30
Prague Amigos
Hulící četa
4:9
PCF4
15.06.2019
11:30
FBC Mosquitos
DREAM TEAM PRAHA
0:10
PCF12
15.06.2019
12:30
Pacienti
Prague Amigos
9:11
PSF1
15.06.2019
13:30
Bohemians B
DYNAMIS
6:1
PF7
15.06.2019
14:30
Pacienti
FBC Mosquitos
11:7
PSF2
15.06.2019
15:30
Hulící četa
DREAM TEAM PRAHA
1:2
PF5
15.06.2019
16:30
Prague Amigos
FBC Mosquitos
8:2
PF3
15.06.2019
18:30
DYNAMIS
Hulící četa
1:6
PF1
15.06.2019
19:30
Bohemians B
DREAM TEAM PRAHA
2:4
16.06.2019
08:30
Bohemka Veteráni
Bohemka Junioři
2:10
16.06.2019
09:30
Bohemka Junioři
Black Angels - veteráni
3:6
16.06.2019
10:30
Bohemka Veteráni
Past Strážci Výčepu
5:12
16.06.2019
11:30
Black Angels - veteráni
Bohemka Veteráni
16:5
16.06.2019
12:30
Bohemka Junioři
Past Strážci Výčepu
3:5
16.06.2019
13:30
Black Angels - veteráni
Past Strážci Výčepu
5:7
Ke stažení
Jarní pohár - propozice stáhnout
Skupina A
#TýmZVRPSkóreBody
1.Bohemians B440029:512
2.Prague Amigos430121:149
3.FBC Mosquitos420218:146
4.FbŠ Bohemians Old School zelení41037:323
5.KŮL partička400410:200
Skupina B
#TýmZVRPSkóreBody
1.Pacienti440031:1312
2.Black Angels - veteráni421125:167
3.Inseminators421126:197
4.FbŠ Bohemians Old School bílí410322:283
5.Újezd nad Lesy40048:360
Skupina C
#TýmZVRPSkóreBody
1.Tatra Vačice540140:2012
2.Rybičky jsou fajn530234:339
3.Kubánský klan521227:237
4.DYNAMIS520322:256
5.FbŠ Bohemians Junioři520312:316
6.IBK Borovička511317:204
Skupina D
#TýmZVRPSkóreBody
1.DREAM TEAM PRAHA431025:710
2.Hulící četa430120:119
3.FBK Kobylisy421134:187
4.Past Strážci Výčepu410315:323
5.Florbal Chodov B400411:370
Informace

Přihlášené týmy:

Past Strážci Výčepu
DYNAMIS
FbŠ Bohemians Old School zelení
FbŠ Bohemians Old School bílí
Hulící četa
Tatra Vačice
Kubánský klan
Black Angels - veteráni
Inseminators
IBK Borovička 
Prague Amigos
Bohemians B
Újezd nad Lesy
FBK Kobylisy
Pacienti
FbŠ Bohemians Junioři
DREAM TEAM PRAHA
KŮL partička
Florbal Chodov B
Rybičky jsou fajn
FBC Mosquitos