Florbalová škola Bohemians
Florbalová škola Bohemians

Bašová Veronika

Verča v současnosti trénuje kroužek na ZŠ Jana Wericha, kde se velmi podílela na naplnění tohoto kroužku. Zároveň zažívá letos svojí premiéru v extralize žen, kde pravidelně nastupuje po své přestupu z Texasu. Stále na sobě pracuje a vždy má dobrou náladu.

Veronika působí v těchto týmech:

Blažková Tereza

které nikdo neřekne jinak než Tezy, trénuje především přípravku a elévy, ale také elitní tým žen A a největší inspirací je pro ní první trenérka v NBA Becky Hammon. Získala spoustu úspěchů jako hráčka, jako například účast v Superfinále 2012, ale za svůj největší úspěch považuje naplnění kategorií přípravek a elévů do jejich současného stavu. Největší radost jí přináší rodiče vždy, když ocení, jak se hráči zlepšují. Vzhledem ke klubovým cílům (aby na zápase všichni hráli) ji zaručeně vytočí trenéři, kteří "ždímají" své nejlepší hráče na hřišti, zatímco ostatní jen koukají. Tezy je velmi silná v komunikaci všemi směry, ale zároveň patří mezi impulzivnější trenéry. Jako motivaci používá nejčastěji různé závody a sázky.

Bočanová Adéla

trénuje zelenobílé nejmenší naděje v týmu Cvičíme s klokanem Za svůj vzor považuje Michala Jedličku, kterého svého času zažila jako trenéra na vlastní kůži – na lavičce extraligového týmu žen. V něm dodnes platí za platnou hráčku, a je tak skvělým vzorem pro své svěřenkyně a svěřence. Jednou by ráda vychovala reprezentantky, které by navázaly na její skvělou kariéru.

Adéla působí v těchto týmech:

Bohuslav Dominik

je nejnovějším přírůstkem trenérů v Bohemce. Spolupracuje s kluky na Olešské, kde chce kluky pozvednout k ještě lepším výkonům. Cestou na trénink nejčastěji poslouchá rap nebo dubstep. Nejvíce se chce zlepšovat především v komunikaci s hráči. Jako hráč i trenér je znám, že se nikdy nevzdává.

Dominik působí v těchto týmech:

Brosch Marek

trenér elitních mužů A, který už několik let působí po boku Michala Jedličky v Superlize. Jako svůj trenérský cíl si dává získat medaili ze superligy mužů. Jako svojí největší přednost hodnotí odstup, nadhled nad týmem mužů A. Jako nejvtipnější historky z hodnotí návraty a odchody brankáře Lukáše Mücka. Velkou radost mu vždycky udělá, když dá Psík (Jan Dobisík) gól.

Marek působí v těchto týmech:

Cabejšek Daniel

pracuje jako asistent starších žáků na Praze 4. Jeho největším problémem je občasný pozdní příchod. Hráče se snaží navést k samostatnosti a chytrému řešení situací. Jeho vzorem je Michal Jedlička, který ho trénuje už dlouhá léta. Nejoblíbenějším sportovním filmem jsou Kokosy na sněhu. Má velký smysl pro humor, který mu pomáhá překonat těžké chvíle ve florbale.

Daniel působí v těchto týmech:

Chaloupková Julie

Julča je nováčkem v našem trenérském týmu. Aktuálně pomáhá především na školních kroužcích.

Julie působí v těchto týmech:

Čuda Štěpán

odchovanec FbŠ Bohemians, který v současnosti trénuje kroužek na Jeremenkově. Náladu mu vždy zvedne pokud je pátek a ví, že má volný víkend. Jeho hlavním mottem je to, aby se děti na tréninku bavili a výsledky poté přijdou samy. Hráče motivuje většinou pomocí soutěží a zvyšuje tak jejich výkonnost.

Štěpán působí v těchto týmech:

Cukrová Adéla

útočnice extraligového týmu žen momentálně působí jako trenérka našich nejmenších klokanů na cvičení s klokanem a také trénuje kroužek na ZŠ Ječná. Na hřišti je známá svým důrazem a poctivost a zábavu vyžaduje také po svých svěřencích.

Adéla působí v těchto týmech:

Dobisík Jan

kapitán juniorů, který dovedl svůj tým k titulu, trénuje jako asistent kategorii elévů a přípravky P4. Jako svůj vzor považuje Michala Jedličku, od kterého se také spoustu věcí naučil. Jako hráč i trenér by chtěl zažít atmosféru Superfinále. Při cestě na trénink si nejlépe odpočine při četbě knihy a dobrou náladu má vždy po dobrém jídle. Od svých hráčů požaduje velmi dobré nasazení a komunikaci nejen na hřišti.

Jan působí v těchto týmech:

Dubský Pavel

je trenérem dorostenek a juniorek a zároveň specialistou na brankářky ženské složky. Pája, jak mu jeho svěřenkyně říkají, věří, že každý trenér by na sobě měl neustále pracovat. Má zaručeně dobrou náladu z dobrého výkonu svých hráček a přál by si, aby z jeho svěřenkyň byli především dobří lidé. Na svém kontě už má i několik reprezentantek a extraligových hráček.

Falta Jiří

má v našem klubu na starosti tým mladších žákyň a v něm má zaručeně vždycky radost z každé nové hráčky. Za svou silnou stránku považuje cílevědomost a u jeho svěřenkyň považuje za nejdůležitější to, aby měly neustále dobrou náladu a chuť se zlepšovat. Součástí jeho týmu je i jeho mladší dcera Evička, a tak má o společnost při cestě na tréninky postaráno.

Jiří působí v těchto týmech:

Folauf Tomáš

Čerstvý držitel florbalové licence C, který trénuje elitní dorostence a juniory, kde také hraje jeho syn Filip. V kombinaci s Michalem Jedličkou tvoří duo, které má za cíl obhájit juniorské zlato z minulé sezóny. 

Tomáš působí v těchto týmech:

Forman Martin

působí v současné době na pozici asistenta trenéra superligového týmu mužů. Je odchovancem FbŠ Bohemians  a aktuálně hraje za muže C. V minulosti působil na pozici trenéra juniorů, se kterými získal titul mistra KB ligy juniorů.

Martin působí v těchto týmech:

Grigar Tomáš

má na svém kontě už jednu z těch větších výher – s týmem juniorek vyhrál v sezóně 2014/2015 titul mistra republiky, a tak jsou jeho vysoké cíle poměrně logické – jednou by chtěl trénovat národní reprezentaci. Jeho silnou stránkou je příprava a vedení tréninkové jednotky a taktické znalosti, naopak za slabinu považuje zvládání emocí během zápasu. Oblíbený film nemá, ale rád sleduje zápasy NHL.

Grmolec Jan

kterého znají děti pod přezdívkou Grmi, trénuje v Bohemce mladší žáky, zatímco sám válí v národní lize v dresu Turnova. Po cestě na trénink poslouchá kvalitní muziku od Jarka Nohavici přes Linkin Park, až po Eminema a jeho nejoblíbenější sportovní filmy jsou Rocky a Moneyball.

Jan působí v těchto týmech:

Hegenbartová Marie

Nová posila realizačního týmu našich nejmenších klokanů na všeobecné sportovní přípravky. K trénování se dostala přes svojí kamarádku a trénování jí velmi baví.

Marie působí v těchto týmech:

Hladík Miroslav

zkušený trenér, který má na starosti dorostence na Praze 8, který je známý svým citem pro detail a disciplínu. Je držitelem licence B a společně s Petrem Jančíkem mají jen ty nejvyšší cíle. 

Miroslav působí v těchto týmech:

Höflerová Radka

Brankářka týmu žen, která aktuálně je na střídavém startu v Mladé Boleslavi již půl roku trénuje kroužek na Praze 9 Hloubětíně. Je velmi pečlivá a ve věcech má pořádek. Rodiče i hráči ji mají rádi pro její smysl pro humor. Nejvíce jí baví vymýšlet pohybové hry pro malé děti.

Radka působí v těchto týmech:

Hyršl Tomáš

jako svůj vzor považuje Antoniia Conteho. Jako každý trenér v kategorii elévové a přípravka má jako hlavní cíl vychovat kvalitního sportovce. Hlavním motivačním prvkem jsou soutěže, ale také překonávání sám sebe. V zápasech bývá Tomáš lehce impulzivnější, ale vždy ho dokáže rozveselit dobře odmakaný zápas nebo trénink.

Hyršlová Iveta

trenérka, která už několik let pracuje s elévy a přípravkou na Praze 7 a povedlo se jí vychovat několik skvělých hráčů. Jako největší úspěch hodnotí každé dítě, které ke sportu přivedla a dokázala u sportu udržet. Zaručeně jí dokážou vytočit hloupé výmluvy a omluvy ze zápasů a tréninků. Hráče snaží naučit tomu, aby byli vždy správně motivovaní a hledali prostor ke zlepšení především sami v sobě, ale zároveň od hráčů čeká vždy 100% nasazení jak na tréninku tak na zápase.

Janata Jonáš

nový trenér na kroužku na Jeremenkově, který patří také k odchovancům FbŠ Bohemians. V současnosti hostuje v Ústí nad Labem a v loňském roce byl součástí mistrovského týmu juniorů.

Jonáš působí v těchto týmech:

Jančík Petr

Petr v aktuální sezóně jako další z aktivních rodičů, který se zapojil do trénování pomáhá s kategorií dorostu na P8, kde trénuje spolu s Mírou Hladíkem. Na tréninku, když je potřeba zaskočí i v brance. Mezi jeho přednosti patří především zodpovědnost a motivace svěřenců.

Petr působí v těchto týmech:

Jedlička Michal

kterému nikdo neřekne jinak než Bedla. Trénuje v Bohemce už řadu let všechny mládežnické týmy a také především superligové muže A. Jeho snem je trénovat v zahraničí některý z top klubů. Pilně studuje angličtinu. V zápasech bývá někdy impulzivnější, ale to k němu zkrátka patří.

Krbec Kryštof

působí v současnosti jako trenér starších žákyň, ale také jeden z trenérů na ranním tréninku. Pokračuje tedy ve stopách svého otce, který trénuje momentálně ženský tým. Působí také jako stabilní člen obrany superligového týmu FbŠ.

Kryštof působí v těchto týmech:

Krebner Matyáš

trénuje v současnosti mladší žáky na Praze 4. Zároveň je hráčem mužského áčka. Jako hlavní cíl své práce považuje, když se jeho svěřenci zlepšují. Jako nejvtipnější historku popisuje, když byl na prvním turnaji mladších žáků a klukům se podařilo vyhodit pojistky v celé hale. Z kluků se snaží vychovat především k chuti se zlepšovat a vyhrávat.

Matyáš působí v těchto týmech:

Loudová Veronika

Loudič jak se obránkyni ženského týmu říká, trénuje nejmenší děti na všeobecné sportovní přípravce. Nejvíce si odpočine při sledování NHL, kde fandí jednomu týmu z Original six Montrealu Canadiens a jejím oblíbeným hokejistou je pak Max Pacioretty.

Veronika působí v těchto týmech:

Maršálek Martin

V týmu elévů má talentovaného syna Matěje, který už nastupuje i za mladší žáky. Právě přes něj se dostal také k trénování, kde pomáhá především při zápasech elévů. Je čerstvým držitelem trenérské licence D. Zároveň také nastupuje na křídle veteránského týmu.

Martin působí v těchto týmech:

Millek Zdeněk

Nová posila realizačního týmu na Olešské. Hráč veteránů a zároveň rodič jednoho z hráčů se zapojil do tréninků a poskytne hráčům nový pohled na florbal. Dle jeho slov ho florbal baví a chce se mu věnovat i v jiné než hráčské roli.

Zdeněk působí v těchto týmech:

Morcillo Gallardo Christian

je nováčkem v klubu zelenobílých. Jeho kořeny sahají až na jih Evropy, konkrétně do státu Španělska, města Sevilly. Od letošního května působí na Bohemce jako klubový kondiční trenér. O kondici se stará především u mládežnických týmů a ženské složky. Jeho cílem je pomoct vychovat hráče na vysoké sportovní úrovni s hladem po vítězství.

Nedoma Igor

trenér starších žáků Prahy 4, který je v klubu znám především kvůli své vtipné historce z Rokytnice, kdy jako náměsíčný odešel z pokoje. Jako svojí největší přednost hodnotí přípravu kondičních cvičení pro své svěřence. Největším problémem je ale plnění termínů, ne že by snad chodil pozdě na tréninky, ale vyplnění nějakého papíru nebo emailu občas pokulhává. Nejvíce času na tréninku věnuje tomu, aby se hráči naučili přemýšlet a myslet nad sportem. Když se o to některý z hráčů nesnaží tak ho to dokáže zaručeně vytočit.

Igor působí v těchto týmech:

Netrefa Lukáš

nový hlavní trenér našich nejmenších elévek. Svojí trenérskou kariéru začal v týmu Black Angels. Momentálně patří také do širšího kádru našich mužů A a zároveň je oporou juniorů při cestě za obhajobou titulu. V trénincích klade důraz především na šikovnost hráček a na obecný rozvoj sportovce.

Lukáš působí v těchto týmech:

Palatínus Antonín

momentálně patří mezi opory realizačních týmů mladších žáků, elévů a přípravky na Praze 4. Zároveň je hrajícím trenérem TJ Turnov, kde patří k dirigentům celé hry. Na svém kontě už má několik vychovaných generací mladých florbalistů. Stále pracuje na svém rozvoji pilným studiem.

Pěnička Matěj

Nováček v realizačním týmu starších žákyň, který bude hlavně pracovat na individálním rozvoji hráček.

Matěj působí v těchto týmech:

Rybář Štěpán

Aktivní rodič, který pomáhá u elévů a přípravky na Praze 4. Zároveň je také křídlem v našich veteránech, kde se každým tréninkem zlepšuje. Při zápasech dává příležitost všem hráčům týmu.

Štěpán působí v těchto týmech:

Šebek Patrik

Patrik v letošní sezóně rozšířil trenérský tým přípravky a elévů na P7. Juniorský reprezentant, který pravidelně boduje i superlize skvěle zapadl do trenérských řad FbŠ. Od kluků vyžaduje vždy plné nasazení a chuť do tréninku.

Patrik působí v těchto týmech:

Slavík Václav

jako bývalý házenkář má u kluků velký respekt a to nejen kvůli své postavě, ale také kvůli znalostem především v posilování. V současnosti pomáhá jako asistent u starších žáků. Je čerstvým držitelem florbalové licence a už se těší jak bude své zkušenosti předávat dál. V týmu, který trénuje tak hraje i jeho syn Patrik.

Václav působí v těchto týmech:

Smoček Jan

Honza, kterému nikdo neřekne jinak než Smoke, působí jako asistent u starších žákyň. V klubu má také dvě děti, dceru Anežku přímo trénuje a starší Jindra hraje za dorostence.

Jan působí v těchto týmech:

Vach Pavel

působí jako asistent v kategorii elévů a přípravek, kde trénuje své syny. Florbal ho velmi baví, svým nadhledem a pečlivostí pomáhá nejednomu trenérovi a hráči.

Pavel působí v těchto týmech:

Velek Jiří

Jirka se do realizačního týmu připojil nejdříve jako rodič přes pořádání turnajů a proslavil se především skvělými barevnými rozpisy. A přes tým veteránů, kde pravidelně nastupuje se dostal až k trénování. Potrpí si na disciplínu, ale také ví, že děti se musí sportem především bavit.

Jiří působí v těchto týmech:

Vlasák Martin

Další z aktivních rodičů, který se podílí na fungování na Olešské. V týmu trénuje zároveň svého syna. Hraje v týmu veteránů, kde patří k oporám útočných řad. 

Martin působí v těchto týmech:

Vodička Jiří

Jirka má ve florbalovém světě obě svoje dcery. Starší patří k oporám starších žákyň a mladší se postupně zapojuje do Bohemky díky spolupráci s Jesenicí. Jirka je držitel florbalové licence D a je známý především díky své energii, kterou dokáže předávat na všechny své svěřenkyně.

Jiří působí v těchto týmech:

Vojáček Michal

je stálice „bohemáckého“ tréninkového týmu, kterou znají všichni zásadně jako Majkla. Majkl trénuje mladší žákyně a na svém kontě má již vychováno několik reprezentantek. Trenérské cíle nemá malé – chtěl by jednou vyhrát mistrovství světa, ale zároveň si i uvědomuje své slabiny – prý jsou to jeho ironické poznámky, pracuje ale poctivě na jejich odstranění.

Michal působí v těchto týmech:

Poslední aktualizace: dnes

Rychlá navigace