Florbalová škola Bohemians
Florbalová škola Bohemians

Blažková Tereza

které nikdo neřekne jinak než Tezy. Největší inspirací je pro ní první trenérka v NBA Becky Hammon. Získala spoustu úspěchů jako hráčka, jako například účast v Superfinále 2012. Největší radost jí přináší rodiče vždy, když ocení, jak se hráči zlepšují. Tezy je velmi silná v komunikaci všemi směry, ale zároveň patří mezi impulzivnější trenéry. Jako motivaci používá nejčastěji různé závody a sázky.

Tereza působí v těchto týmech:

Bočanová Adéla

trénuje zelenobílé nejmenší naděje v týmu VSP. Za svůj vzor považuje Michala Jedličku, kterého svého času zažila jako trenéra na vlastní kůži – na lavičce extraligového týmu žen. V něm dodnes platí za platnou hráčku, a je tak skvělým vzorem pro své svěřenkyně a svěřence. Jednou by ráda vychovala reprezentantky, které by navázaly na její skvělou kariéru.

Adéla působí v těchto týmech:

Bohuslav Dominik

je hlavním trenérem na Olešské, kde chce kluky pozvednout k ještě lepším výkonům. Cestou na trénink nejčastěji poslouchá rap nebo dubstep. Nejvíce se chce zlepšovat především v komunikaci s hráči. Jako hráč i trenér je znám, že se nikdy nevzdává. 

Dominik působí v těchto týmech:

Brabec Vlastislav

Vlasta je dalším z rodičů, který se přidal mezi trenéry. V klubu má tři dcery a každou v jiné kategorii. Trenérsky se angažuje u elévek a spolu s Eliškou se výborně doplňují. 

Vlastislav působí v těchto týmech:

Cabejšek Daniel

pracuje jako hlavní trenér Juniorek a Dorostenek. Jeho největším problémem je občasný pozdní příchod. Hráče se snaží navést k samostatnosti a chytrému řešení situací. Jeho vzorem je Michal Jedlička, který ho trénuje už dlouhá léta. Nejoblíbenějším sportovním filmem jsou Kokosy na sněhu. Má velký smysl pro humor, který mu pomáhá překonat těžké chvíle ve florbale.

Daniel působí v těchto týmech:

Chaloupková Julie

Julča je už stálicí našich realizačních týmů. Po svém zranění se pomalu vrací k tréninkům v ženách a stále také trénuje na několika školních kroužcích. Trénování ji baví a největší radost má, když hráči odcházejí spokojení z tréninku.

Julie působí v těchto týmech:

Charvátová Eliška

Hráčka juniorek, která se v sezóně 20/21 přidala do trenérského týmu našich kroužků. Elišku můžeme vidět na Jeremenkové nebo na Vybíralově. Mezi její záliby patří především focení a následné úpravy fotek.

Eliška působí v těchto týmech:

Ďopan Marek

Marek, který je v civilním zaměstnání učitel na ZŠ Olešské a také stále aktivní hráč našich superligových mužů trénuje na Olešské naše mladé naděje. Ďop je velmi kreativním obráncem a jeho skvělý vztah k dětem se projevuje především skvělou organizací tréninků, které děti baví. 

Marek působí v těchto týmech:

Falta Jiří

má v našem klubu na starosti tým starších žákyň a v něm má zaručeně vždycky radost z každé nové hráčky. Za svou silnou stránku považuje cílevědomost a u jeho svěřenkyň považuje za nejdůležitější to, aby měly neustále dobrou náladu a chuť se zlepšovat. Součástí jeho týmu je i jeho mladší dcera Evička, a tak má o společnost při cestě na tréninky postaráno.

Jiří působí v těchto týmech:

Grega Jozef

 

Jozef působí v těchto týmech:

Grigar Tomáš

má na svém kontě už jednu z těch větších výher – s týmem juniorek vyhrál v sezóně 2014/2015 titul mistra republiky, a tak jsou jeho vysoké cíle poměrně logické – jednou by chtěl trénovat národní reprezentaci. Jeho silnou stránkou je příprava a vedení tréninkové jednotky a taktické znalosti, naopak za slabinu považuje zvládání emocí během zápasu. Oblíbený film nemá, ale rád sleduje zápasy NHL.

Grmolec Jan

kterého znají děti pod přezdívkou Grmi, trénuje v Bohemce mladší žáky, zatímco sám válí v národní lize v dresu Turnova. Po cestě na trénink poslouchá kvalitní muziku od Jarka Nohavici přes Linkin Park, až po Eminema a jeho nejoblíbenější sportovní filmy jsou Rocky a Moneyball.

Gubien Matěj

Hladík Miroslav

zkušený trenér, který má na starosti dorostence a juniory na Praze 4, který je známý svým citem pro detail a disciplínu. Je držitelem licence B a má jen ty nejvyšší cíle. 

Miroslav působí v těchto týmech:

Janoušek Martin

Martin s přezdívkou Fenin trénuje nejmenší děti na ZŠ Jeremenkova a zajímavostí je, že jeho máma spravuje klubové účetnictví. Martin hodně dbá na dobrou morálku na tréninku a jeho tréninky jsou zábavné. Ve volném čase rád posedí s kamarády nebo si pustí dobrou hudbu.

Jedlička Bedla Michal

Knetlová Eliška

Eliška se v současnosti zotavuje ze zranění kolene a také pomáhá s tréninkem nejmenších klokanech. Na trénink přichází vždy s dobrou náladou a spolu s Vlastou Brabcem tvoří velmi dobrou dvojici.

Eliška působí v těchto týmech:

Král Jan

Honza jako odchovanec klubu trénuje kroužek na Hloubětíně. Zároveň patří k základním kamenům obrany juniorů B, kteří patří k favoritům své soutěže.

Jan působí v těchto týmech:

Krbec Kryštof

působí v současnosti jako trenér Juniorek a Dorostenek, ale také jeden z trenérů na ranním tréninku. 

Kryštof působí v těchto týmech:

Louda Václav

Vašek od sezóny 2020/2021 přebírá jako hlavní trenér kategorii mladších žákyň. Přichází z Kolína, kde měl na starosti několik týmů včetně mužského A týmu. Na novou výzvu se těší a už nyní se se svým týmem připravuje na novou sezónu.

Václav působí v těchto týmech:

Musil Martin

Prezident klubu, který se k trénovaní vrací díky své dceři Marii, která už pravidelně dává góly za nejmenší kategorii přípravek. Martin dbá především na všestrannou přípravu, ale s hokejkou si díky hraní za klubové veterány rozumí také velmi dobře.

Martin působí v těchto týmech:

Palatínus Antonín

momentálně patří mezi opory realizačních týmů na Praze 4. Zároveň je hrajícím trenérem TJ Turnov, kde patří k dirigentům celé hry. Na svém kontě už má několik vychovaných generací mladých florbalistů. Stále pracuje na svém rozvoji a také učí na základní škole. 

Paukner Václav

Posila realizačního týmu mladších žáků, který má na starosti především nové děti do kategorie 3+1, je čerstvým držitelem florbalové licence. Vzhledem ke zdravotním komplikacím musel ukončit hráčskou kariéru, ale díky tomu se může naplno věnovat trénování malých klokanů.

Václav působí v těchto týmech:

Šebek Patrik

Patrik v letošní sezóně rozšířil trenérský tým Přípravky a Elévů na P7. Juniorský reprezentant, který pravidelně boduje i v Superlize skvěle zapadl do trenérských řad FbŠ. Od kluků vyžaduje vždy plné nasazení a chuť do tréninku.

Slavík Václav

jako bývalý házenkář má u kluků velký respekt a to nejen kvůli své postavě, ale také kvůli znalostem především v posilování. V současnosti pomáhá jako asistent u dorostenců a juniorů, kde chytá jeho syn. Vaška můžeme vidět také na zápasech mužů, kde vykonává pozici vedoucího týmu.

Václav působí v těchto týmech:

Smoček Jan

Honza, kterému nikdo neřekne jinak než Smoke, působí jako asistent u Dorostenek a Juniorek, kde hraje jeho dcera Anežka. V týmu juniorů nastupuje pravidelně i jeho syn Jindra. 

Jan působí v těchto týmech:

Šobotník Jan

Honza je součástí trenérského týmu Elévů a Přípravek P4. Svými hráčskými zkušenostmi má hráčům co nabídnout a hráči s ním zažijí spousty srandy.

Jan působí v těchto týmech:

Vach Pavel

působí jako asistent v kategorii Elévů a Přípravek, kde trénuje své syny. Florbal ho velmi baví, svým nadhledem a pečlivostí pomáhá nejednomu trenérovi a hráči.

Pavel působí v těchto týmech:

Vodička Jiří

    

Jiří působí v těchto týmech:

Vojáček Michal

je stálice „bohemáckého“ tréninkového týmu, kterou znají všichni zásadně jako Majkla. Majkl přebral tým žen, a na svém kontě má již vychováno několik reprezentantek. Trenérské cíle nemá malé – chtěl by jednou vyhrát mistrovství světa, ale zároveň si i uvědomuje své slabiny – prý jsou to jeho ironické poznámky, pracuje ale poctivě na jejich odstranění.

Michal působí v těchto týmech:

Zlatník David

David je držitelem florbalové licence A a také pomáhá s trénováním Elévů a Přípravek Prahy 7. Také ho můžeme vidět na obrazovkách ČT, kde komentuje Superligové zápasy.

David působí v těchto týmech:

Zub František

František, kterému nikdo neřekne jinak než Fanda je jedním z trenérů, který se zapojuje do tréninků na ZŠ Jeremenkova, kde se stará o malé klokany. Fanda trénuje také ve svém mateřském klubu Jesenici a stále je ještě aktivním hráčem.

František působí v těchto týmech:

Poslední aktualizace: dnes

Rychlá navigace