Florbalová škola Bohemians
Florbalová škola Bohemians

Mužská družstva

Junioři A

Pondělí19:30 - 21:00Bublina Arena
Úterý20:15 - 21:30Bublina Arena
Středa17:45 - 19:00
ZŠ Bítovská
Čtvrtek19:30 - 20:45Bublina Arena

Junioři B, C

Pondělí 18:45 - 20:15 Lyceum Drtinova
Pondělí17:30 - 19:00ZŠ Chabařovická
Středa17:45 - 19:00Bublina Arena
Pátek17:00 - 18:00Bublina Arena

Dorostenci A

Pondělí 19:30 - 21:00 Bublina Arena
Úterý20:15 - 21:30Bublina Arena
Středa17:45 - 19:00ZŠ Bítovská
Čtvrtek 19:30 - 20:45 Bublina Arena

Dorostenci B

Pondělí 18:45 - 20:15 Lyceum Drtinova
Pondělí17:30 - 19:00ZŠ Chabařovická
Středa17:45 - 19:00Bublina Arena
Pátek17:00 - 18:00Bublina Arena

Starší žáci P4

Pondělí 16:30 - 18:30 ZŠ Bítovská
Pondělí15:45 - 16:45ZŠ Bítovská
Středa16:30 - 17:45Bublina Arena
Čtvrtek16:00 - 17:30HAMR BRANÍK
Pátek15:45 - 17:00Bublina Arena

Mladší žáci P4

Pondělí 16:30 - 18:00 Bublina Arena
Úterý18:00 - 19:00ZŠ Bítovská
Středa15:15 - 16:30Bublina Arena
Pátek18:00 - 19:00ZŠ Bítovská

Mladší, starší žáci P7

Pondělí - ml. žáci  16:00 - 17:30 Hamr Braník
Pondělí - st. žáci16:45 - 17:45ZŠ Bítovská
Úterý - ml. žáci18:00 - 19:00ZŠ Bítovská
Středa - ml. žáci15:15 - 16:30Bublina Arena
Středa - st. žáci16:30 - 17:45Bublina Arena
Čtvrtek - st. žáci16:00 - 17:30Hamr Braník
Pátek - ml. žáci17:00 - 18:00ZŠ Bítovská
Pátek - st. žáci15:45 - 17:00Bublina Arena

Olešská P10

Úterý 16:00 - 17:30 ZŠ Olešská
Čtvrtek16:00 - 17:30ZŠ Olešská

Elévové, přípravka P4

Pondělí 15:00 - 16:30 Bublina Arena
Úterý15:00 - 16:15Bublina Arena
Úterý16:45 - 18:00ZŠ Bítovská
Pátek14:30 - 15:45Bublina Arena

Elévové, přípravka P7

Pondělí 16:00 - 17:30 Hamr Braník
Úterý16:45 - 18:00ZŠ Bítovská
Středa15:00 - 16:30TJ Pankrác
Čtvrtek15:00 - 16:30TJ Pankrác

Veteráni a rodiče

Čtvrtek 20:45 - 22:00 Bublina Arena

VSP

Úterý 14:00 - 15:00 Bublina Arena
Čtvrtek15:30 - 16:30Bublina Arena

Ženská družstva

Juniorky

Pondělí 17:45 - 19:00 ZŠ Bítovská
Úterý17:30 - 18:45Bublina Arena
Čtvrtek19:00 - 20:30
TJ Pankrác
Pátek18:00 - 19:30Bublina Arena

Dorostenky A,B,C

Pondělí 17:45 - 19:00 ZŠ Bítovská
Úterý17:30 - 18:45Bublina Arena
Čtvrtek19:00 - 20:30TJ Pankrác
Pátek18:00 - 19:30Bublina Arena

Starší žákyně

Pondělí 16:00 - 17:00 SH Kobylisy 
Úterý16:15 - 17:30Bublina Arena
Středa 16:45 - 17:45ZŠ Bítovská 
Čtvrtek16:30 - 18:00Bublina Arena

Mladší žákyně

Úterý 16:15 - 17:30 Bublina Arena
Čtvrtek16:30 - 18:00Bublina Arena
Pátek14:30 - 16:00TJ Pankrác

Elévky

Úterý 15:00 - 16:15 Bublina Arena
Pátek14:30 - 16:00ZŠ Horáčkova

Školní kroužky

ZŠ Ohradní

Úterý15:30 - 16:401. - 2. třída, ZŠ Ohradní
Úterý16:40 - 17:453. - 4. třída, ZŠ Ohradní

ZŠ Hloubětín

Pondělí 15:30 - 16:15 1. - 2. třída, ZŠ Hloubětín

16:15 - 17:003. - 5. třída, ZŠ Hloubětín
Středa15:30 - 16:15
1. - 2. třída, ZŠ Hloubětín

16:15 - 17:00
3. - 5. třída, ZŠ Hloubětín

ZŠ Jana Wericha

Středa 15:30 - 16:30 1. - 3. třída, ZŠ Jana Wericha

16:30 - 17:304. - 6. třída, ZŠ Jana Wericha
Pátek14:00 - 15:001. - 3. třída, ZŠ Jana Wericha

15:00 - 16:00 4. - 6. třída, ZŠ Jana Wericha

ZŠ Jeremenkova

Úterý 15:00 - 16:00 1. - 5. třída, ZŠ Jeremenkova
Středa14:30 - 15:301. - 5. třída, ZŠ Jeremenkova

ZŠ Vybíralova

Pondělí 15:30 - 16:30 1. - 5. třída, ZŠ Vybíralova
Pátek15:30 - 16:301. - 5. třída, ZŠ Vybíralova
Poslední aktualizace: dnes

Rychlá navigace