Florbalová škola Bohemians
Florbalová škola Bohemians

Mužská družstva

Muži A

Úterý18:45 - 20:15Bublina Arena
Čtvrtek18:30 - 20:00Bublina Arena
Pátek18:30 - 20:00Bublina Arena

Muži B

Středa20:30 - 22:00Bublina Arena

Muži C

Úterý20:15 - 21:45Exesport Arena
Středa20:30 - 22:00SH ZŠ Bítovská

Junioři A

Pondělí17:45 - 19:15Bublina Arena
ÚterýČSKondiční trénink
Středa17:30 - 19:00Bublina Arena
Čtvrtek20:00 - 21:30Bublina Arena

Dorostenci A

Pondělí17:45 - 19:15Bublina Arena
Úterý17:30 - 18:45Bublina Arena
StředaČSKondiční trénink
Čtvrtek17:15 - 18:30Bublina Arena

Junioři B

Pondělí19:15 - 20:30Exesport Arena
Středa19:15 - 20:30
Exesport Arena
Čtvrtek19:00 - 20:30Exesport Arena

Dorostenci B

Pondělí19:15 - 20:30Exesport Arena
Středa19:15 - 20:30Exesport Arena
Čtvrtek19:00 - 20:30Exesport Arena

Starší žáci P4

Pondělí16:30 - 17:45
Bublina Arena
Úterý 16:15 - 17:30Bublina Arena
Čtvrtek16:00 - 17:15Bublina Arena
Čtvrtek17:15 - 18:30Bublina Arena
Pátek17:15 - 18:30Bublina Arena

Mladší žáci P4 Bublina Aréna

Úterý17:30 - 19:00SH ZŠ Bítovská
Středa16:00 - 17:30Bublina Arena
Čtvrtek16:00 - 17:15Bublina Arena
Pátek16:00 - 17:15Bublina Arena

Mladší žáci P4 Jeremenkova

Pondělí16:30 - 17:45Exesport Arena
Středa16:00 - 17:00Exesport Arena
Pátek15:00 - 16:30Exesport Arena

Olešská P10

Úterý16:00 - 17:30
ZŠ Olešská
Čtvrtek16:00 - 17:30ZŠ Olešská

Elévové, přípravka P4 Bublina Aréna

Pondělí15:00 - 16:30Bublina Arena
Úterý15:00 - 16:15Bublina Arena
Pátek14:30 - 16:00Bublina Arena

Elévové, přípravka P4 Jeremenkova

Pondělí15:00 - 16:30Exesport Arena
Středa14:45 - 16:00Exesport Arena
Pátek15:00 - 16:30Exesport Arena

Elévové P4 Bítovská

Úterý15:00 - 16:15sh zš bítovská
Čtvrtek15:00 - 16:00sh zš bítovská

Přípravka P4 Bítovská

Úterý14:00 - 15:00sh zš bítovská
Čtvrtek14:00 - 15:00sh zš bítovská

Veteráni a rodiče

Čtvrtek20:30 - 22:00Exesport Arena

VSP a Sportovní hry - Bublina Aréna

Úterý14:00 - 15:00Bublina Arena
Čtvrtek15:00 - 16:00Bublina Arena

VSP a Sportovní hry - ZŠ Jeremenkova

Úterý14:00 - 15:00Exesport Arena
Čtvrtek15:00 - 16:00Exesport Arena

Brankáři FbŠ Bohemians

Středa17:00 - 18:00 Exesport Arena

Skills tréninky

sTŘEDA17:00 - 18:00eXESPORT ARENA

Kompenzační tréninky

STŘEDA17:00 - 18:00EXESPORT ARENA

Ranní tréninky

Středa6:15 - 7:15Bublina Arena

Ženská družstva

Ženy A

Pondělí19:15 - 20:45Bublina Arena
Středa19:00 - 20:30Bublina Arena
Pátek19:00 - 20:30Exesport Arena

Ženy B

Úterý18:45 - 20:15Exesport Arena

Juniorky

Pondělí17:45 - 19:15Exesport Arena
Středa18:00 - 19:15Exesport Arena
ČtvrtekČSKondiční trénink
Pátek17:45 - 19:00Exesport Arena

Dorostenky A,B

Úterý17:45 - 19:15Exesport Arena
Středa18:00 - 19:15Exesport Arena
ČtvrtekČSKondiční trénink
Pátek17:45 - 19:00Exesport Arena

Starší žákyně

Pondělí16:15 - 17:45Exesport Arena
Úterý17:15 - 18:45Exesport Arena
Čtvrtek17:30 - 19:00Exesport Arena
Pátek16:00 - 17:45Exesport Arena

Mladší žákyně

Úterý16:00 - 17:45Exesport Arena
Čtvrtek16:30 - 18:15Exesport Arena
Pátek15:00 - 16:45Exesport Arena

Elévky, přípravka

Úterý15:00 - 16:30Exesport Arena
Čtvrtek16:30 - 17:45Exesport Arena
Pátek15:00 - 16:30Exesport Arena

Školní kroužky

ZŠ Olešská - florbalový kroužek

Pondělí14:00 - 15:30ZŠ OLEŠSKÁ
Středa14:00 - 15:00ZŠ OLEŠSKÁ

ZŠ Hloubětín - florbalový kroužek

pONDĚLÍ15:30 - 16:15zš HLOUBĚTÍN
Pondělí16:15 - 17:00ZŠ HLOUBĚTÍN
Středa15:30 - 16:15zš hloubětín
Středa16:15 - 17:00zš hloubětín

ZŠ Vybíralova - florbalový kroužek

pONDĚLÍ15:30 - 16:30zš vybíralova
Pátek15:30 - 16:30zš vybíralova

ZŠ Smolkova - florbalový kroužek

pondělí14:35 - 15:20ZŠ Smolkova
středa14:35 - 15:20ZŠ Smolkova

ZŠ Jana Wericha - florbalový kroužek

budedoplěnoZŠ jana wericha
budedoplněnozš jana wericha

ZŠ Kavčí hory - florbalový kroužek

Středa16:00 - 17:00ZŠ kAVČÍ HORY

ZŠ Jeremenkova - všesportovní kroužek

PONDĚLÍ14:00 - 15:00Exesport Arena
STŘEDA13:45 - 14:45Exesport Arena

ZŠ Olešská - všesportovní kroužek

úterý15:00 - 16:00ZŠ Olešská
pátek14:00 - 15:00ZŠ Olešská

ZŠ Bítovská - všesportovní kroužek

Pondělí15:00 - 16:00zš bítovská
Pondělí16:00 - 17:00zš bítovská
Středa15:00 - 16:00zš bítovská
Středa16:00 - 17:00zš bítovská

ZŠ Smolkova - všesportovní kroužek

úterý14:35 - 15:20ZŠ Smolkova

ZŠ Táborská - všesportovní kroužek

ÚTERÝ14:00 - 15:00BUBLINA ARENA

ZŠ Bítovská - aerobic

Pondělí14:00 - 15:00ZŠ Bítovská
Středa14:00 - 15:00ZŠ BÍTOVSKÁ

ZŠ Bítovská - atletika

Pondělí15:00 - 16:00zš bítovská
Středa15:00 - 16:00zš bítovská
Poslední aktualizace: dnes

Rychlá navigace