Florbalová škola Bohemians
Florbalová škola Bohemians
Informace o klubu
Potvrdili jsme, že jsme stabilním klubem, který se zaměřuje především na výchovu mládeže, o čemž svědčí 25 mužských týmů přihlášených do různých kategorií od přípravek až po muže. S 8 přihlášenými dívčími a ženskými družstvy jsme pak v ženské kategorii také jedni z největších.

Dá se říci, že co se týče členské základny, ujíždíme ostatním klubům doslova o parník, převyšujeme co do počtu členů ostatní kluby ne v desítkách, ale stovkách členů, na což jsme hrdí a budeme se snažit tento trend udržet. Vypovídá také o tom, že FbŠ Bohemians je výjimečným klubem, jehož součastí se stane každý rád.

Profil oddílu na stránkách Českého florbalu.

Mezi největší výhody členství v naší škole patří důsledná realizace základní myšlenky, která stála u zrodu školy – myšlenky umožnit hrát florbal každému zájemci bez ohledu na jeho sportovní výkonnost a zdatnost. Jednotlivé tréninkové skupiny proto vytváříme tak, aby spolu trénovaly děti stejného věku a přibližně stejné florbalové výkonnosti, přičemž struktura celé školy umožňuje nadaným jednotlivcům postupovat v hierarchii družstev a po čase se probojovat do „A“ týmů v jednotlivých věkových kategoriích. Díky množství týmů v jednotlivých kategoriích je možné vybrat si v rámci oddílu FbŠ Bohemians družstvo, které trénuje co nejblíže vašemu bydlišti.

Během celé sezóny nabízí Florbalová škola Bohemians svým členům i celou řadu dalších doprovodných akcí - Mikulášskou, celoklubové fotografování, samozřejmostí je pak letní soustředění v Krkonoších a příměstské kempy v průběhu roku. Kromě pravidelných ligových zápasů se zúčastňujeme i celé řady letních turnajů, a to i v zahraničí. Tradiční je i naše účast na největším florbalovém turnaji na světě Gothia Innebandy Cupu v kolébce florbalu Švédsku.

Všechny akce zajišťují vyškolení trenéři a osvědčení pořadatelé s mnohaletými zkušenostmi s vedením družstva a přípravou sportovních akcí, kteří jsou připraveni vysvětlit vám vše kolem fungování Florbalové školy Bohemians, poradit, jak postupovat v případě, že se chcete stát jejím členem, stejně tak jsou rovněž přístupní diskusi o výsledcích svojí práce. Kontakty na vedení Florbalové školy naleznete zde.

Více než 620 zápasů, na 3300 hodin tréninků, doprovodné akce, letní soustředění, informace o dění v FbŠ na internetových stránkách, facebooku, youtube kanálu, prodej sportovního zboží prostřednictvím e-shopu, systém členských slev a mnoho dalšího je naší vizitkou a pro Vás možná i důkazem, že právě my se o Vás dokážeme postarat nejlépe.
Poslední aktualizace: 5. červen 2020

Rychlá navigace