Muži připravili Boleslav o 2 body!
FbŠ Bohemians – Předvýběr.CZ Florbal MB 6:5p (1:1, 2:1, 2:3 – 1:0)

Úchvatnou podívanou sledovali diváci v UNYP areně, kde klokani přetlačili favorizovanou Mladou Boleslav. Klokani prokazovali už od prvních minut odvahu a superligového lídra dobře trápili. Těsně po půlce základní hrací doby se navíc poprvé v utkání ujali náskoku, který jim ovšem Středočeši ve třetím dějství bleskově vzali. Nicméně ke konci 58. minutě bylo srovnáno na 5:5.

Domácí mohlo mrzet, že v posledních sekundách nevyužili několik slibných šancí, a tak se šlo do prodloužení. Právě těsně před vypršením přidaného času nechali Boleslavští vystřelit svého bývalého hráče Matyáše Krebnera, jenž přiřkl těsnou výhru Bohemce. Boleslav přesto zůstává o jediný bod na vrcholu soutěže.

branky: 15. Jan Řehoř, 30. Jaroslav Petrák, 36. Jan Malič, 51. Jakub Buršík, 58. Jaroslav Petrák, 65. Matyáš Krebner - 2. Jakub Vařecha, 23. Ronald Gašparík, 41. Jan Zoufalý, 42. Adam Delong, 54. Martin Tokoš; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 273; zásahy brankářů: Daniel Műck 22 - Lukáš Bauer 22; po třetinách: 1:1, 2:1, 2:3, 1:0

FbŠ Bohemians – FAT PIPE FLORBAL CHODOV 5:14 (2:3, 1:4, 2:7)

Našim klokankám se dnes bohužel nepovedlo zápas s Chodovem vyhrát. Rozdíl přitom činil po 20 minutách pouze jediný gól, což se ovšem zlomilo po přestávce. největší rozdíl se pak uděl v poslední fázi, během níž se bohužel povedlo Chodovu zápas rozhodnout.

Chodovským tak i nadále patří druhá pozice. Z klokanek se tento zápas nejvíce dařilo Rádce Korbelářové, která si připsala 2 góly.

branky: 14. Veronika Štajnerová, 19. Kateřina Strnadová, 21. Agáta Procházková, 52. Radka Korbelářová, 55. Radka Korbelářová - 11. Karolína Janatková, 15. Kristína Belicová, 19. Marie Havlíčková, 23. Lucie Baldreichová, 38. Kateřina Kovaříková, 38. Barbora Fáčková, 40. Lucie Baldreichová, 47. Markéta Prontekerová, 50. Karolína Janatková, 51. Klára Jiříková, 53. Marie Havlíčková, 59. Markéta Prontekerová, 59. Kristýna Vejvodová, 60. Magdaléna Plášková; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 130; zásahy brankářů: Kristýna Karli 23 - Karolina Bačková 17; po třetinách: 2:3, 1:4, 2:7