Klokani se bohužel loučí se sezónou 2023/24
FbŠ Bohemians - 1. SC TEMPISH Vítkovice 3:6 (2:1, 1:2, 0:3) | Konečný stav série: 2:4

Klokanům se vydařil vstup do zápasu a po dvou brankách z hole Karla Petráka vedli již 2:0. Ještě před první sirénou se ale tečí prosadil vítkovický Lukáš Hájek a bylo zaděláno na srovnání. A také se tak stalo, neboť v čase 21:20 bylo srovnáno na 2:2 a před koncem druhé třetiny dokonce na 3:3. Třetí třetina byla plná krásných akcí a nadějných šancí, ale bohužel tam klokanům nespadl ani jeden gól. Vítkovice se pak prosadily třemi góly a zápas tak skončil 3:6.

Klokani do celé sezóny dali vše, což bylo vidět i v celé sérii s Vítkovicemi. Ve všech zápasech série svedli klokani s Vítkovicemi velice vyrovnanou bitvu. Děkujeme našim borcům za krásný výkon a budeme se těšit na příští sezónu. Chtěli bychom také poděkovat všem co nás v této sezóně doprovázeli a chodili fandit. Přejeme hodně štěstí soupeři do semifinále.

Branky2. K. Petrák, 7. K. Petrák, 26. Virga - 12. Hájek, 22. M. Gattnar, 38. Slončík, 53. R. Gattnar, 57. R. Gattnar, 60. M. Gattnar. Rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora. Vyloučení: 0:0. Využití: 0:0. Diváci: 367. Zásahy brankářů: Daniel Műck 14 - Denis Jasiok15. |