Čeká na klokany SEMIFINÁLE? Jak si zatím stojíme ve čtvrtfinále?

Zatím mezi klokany a rytíři panují velmi vyrovnané boje. Hned v prvním utkání série se klokanům podařilo zvítězit. Druhý a třetí zápas po vyrovnaných bojích vybojovaly Vítkovice. Čtvrtý zápas této série dopadl naprostou demolicí rytířů, při které klokani naprosto bezkonkurenčně rozdrtili Vítkovice 9:4.

FbŠ Bohemians – 1. SC TEMPISH Vítkovice 5:6 (1:1, 1:3, 3:2) | série 1:2

Po úvodním víkendu čtvrtfinále, kdy byla série vyrovnaná 1:1, prokázali Bohemians svoji sílu i ve třetím utkání play-off. Vítkovice po většinu času držely mírný náskok, avšak v závěrečné třetině se o něj dost strachovaly. Pražané se na sklonku základní hrací doby přiblížili dvěma góly za sebou na 5:6, dramatický finiš ale hosté zvládli a otočili stav série.

FbŠ Bohemians - 1. SC TEMPISH Vítkovice 9:4 (1:0, 6:0, 2:4) | Stav série: 2:2

Bohemka se na čtvrté utkání čtvrtfinále skvěle vyspala a rytířům nedala sebemenší šanci. Po klidné první třetině nastala klokanská kanonáda a šesti góly ve vítkovické síti bylo rozhodnuto. Za stavu 0:7 se Vítkovice dokázaly poprvé prosadit, na srovnání už to ale nestačilo a Bohemians tak výhrou 9:4 srovnali sérii na 2:2.

Na další zápas se klokani vydají na domácí půdu Vítkovice do Ostravy. Pátý zápas série se odehraje v úterý od 16:15 na ČT SPORT. Šesté utkání se odehraje dva dny na to ve čtvrtek doma na UNYP Aréně