Výsledek venkovních utkání

Muži:

FBC Liberec - FbŠ Bohemians 6:9

Klokanům se dnes povedlo porazit Liberec 9:6. Už od začátku zápasu bylo nejspíš zjevné, kdo si domů odveze 3 body. Kolem druhé třetiny se domácím povedlo skóre vylepšit, ale to na nás nestačilo a chlapi si z Liberce vezou domů 3 body. V tuto chvíli jsme v statistice formy na prvním místě s posledními sedmi vyhranými zápasy za sebou. Nejvíce se dnes dařilo Tomášovi Kvasnicovi, který Liberci nastřílel rovnou 4 branky.

V posledním kole Livesport Superligy v rámci FREEZ GAME nás bude čekat Tatran, který nám má co vracet. Naposledy jsme totiž zvítězili v nájezdech 4:3 a jako jedni z mála Tatran v letošní sezóně pokořili. Muži mají postavení TOP 6  v tuto chvíli jasné, takže postup do play-off mají v tuto chvíli zaručený.

branky: 9. Vojtěch Wiener, 32. Vojtěch Wiener, 46. Patrik Rozkovec, 51. Filip Smutný, 52. Jakub Faksa, 60. Filip Smutný - 8. Tomáš Kvasnica, 14. Matyáš Krebner, 21. Tomáš Kvasnica, 25. Jan Řehoř, 30. Tomáš Kvasnica, 40. Tomáš Kvasnica, 49. Samuel Virga, 53. Jaroslav Petrák, 58. Matúš Gajdoš; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 1:3; využití: 1:1; diváků: 205; zásahy brankářů: Petr Chlad 29 - Tomáš Hyršl 21; po třetinách: 1:2, 1:4, 4:3

HIGHLIGHTY ZE ZÁPASU

Ženy:

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - FbŠ Bohemians 4:0 (1:0, 1:0, 2:0)

Souboj žen a FBC byl zpočátku velmi vyrovnaný a první branky se diváci dočkali až v pozdní 19. minutě. Dobrou trefou se tehdy prezentovala Malwina Zagórska. V prostředním dějství nám zase domácí hráčky o něco utekly a už se nám to bohužel nepovedlo dohnat. Ženy prohrály 0:4.

Ženy bude ve čtvrtfinále čekat pražské derby proti Chodovu. První zápas si zahrají již příští neděli 2.3.

branky: 19. Malwina Zagórska, 32. Veronika Rybičková, 41. Markéta Vrlíková, 42. Radka Niemczyková; rozhodčí: Adam Tietz - Matěj Vrablík; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 72; zásahy brankářů: Jana Prátová 6, Veronika Tomšová 10 - Eliška Svrčková 24; po třetinách: 1:0, 1:0, 2:0