Klokanky vypadávají z PLAY-OFF

Tento víkend odehrály holky dva ČTVRTFINÁLOVÉ zápasy s Chodovem a to už třetí a čtvrtý.

FbŠ Bohemians - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 2:4 (1:1, 1:3, 0:0) | Stav série: 0:3

Průběh sobotního, třetího zápasu čtvrtfinále mezi klokankami a Chodovem byl již tradičně vyrovnaný a jako první jsme se do vedení dostaly my. Chodov ale poté dvěma brankami v řadě otočil vývoj hry na svou stranu. Klokankám se na začátku druhé třetiny povedlo skóre vyrovnat na 2:2. V druhé polovině zápasu už holky bohužel nenašly odpověď na další dva góly Chodova. Po bezgólové třetí třetině jsme bohužel prohrály 2:4.

branky: 9. Natálie Bartošová, 29. Tereza Havlová - 13. Mirva Naava, 28. Markéta Prontekerová, 30. Andrea Břeská, 37. Kristýna Vejvodová; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 118; zásahy brankářů: Eliška Svrčková 24 - Jana Christianová 23; po třetinách: 1:1, 1:3, 0:0

FbŠ Bohemians – FAT PIPE FLORBAL CHODOV 4:8 (1:1, 1:4, 2:3) | série 0:4

Nedělní a bohužel už poslední zápas v čtvrtfinále byl jako vždy od začátku velice vyrovnaný. Celou první třetinu držely klokanky s Chodovem krok. V druhé třetině však holkám Chodov bohužel utekl o dva góly. Třetí třetina byla také celkem vyrovnaná, ale klokanky už bohužel náskok Chodova nestihly dohnat a tak prohrály 4:8.

branky: 3. Kateřina Strnadová, 36. Kateřina Strnadová, 43. Simona Korbelářová, 56. Radka Korbelářová - 17. Lucie Baldreichová, 26. Mirva Naava, 31. Eliška Chudá, 40. Lucie Baldreichová, 40. Eliška Chudá, 42. Lucie Baldreichová, 46. Eliška Chudá, 47. Marie Havlíčková; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 154; zásahy brankářů: Eliška Svrčková 64 - Jana Christianová 34; po třetinách: 1:1, 1:4, 2:3

I přes finální skóre 0:4 v čtvrtfinále pro Chodov nebyl průběh zápasů ani zdaleka tak jednosměrný. Každý zápas byl mezi klokankami a Chodovem od začátku až do konce velice vyrovnaný. První dva zápasy se dokonce musely rozhodnout až v prodloužení. Naše holky v čtvrtfinále předvedly opravdu obdivuhodný výkon. Ukázaly, že jsou schopné hrát vyrovnaně i s elitním týmem jako je Chodov. Bohužel nám to vždy o kousek uteklo.

Holky děkujeme za tuhle sezónu a budeme se těšit na příští.