FREEZ GAME a první zápas žen v PLAY-OFF
FbŠ Bohemians – ESA logistika Tatran Střešovice 1:6 (1:0, 0:3, 0:3)

Naprosto zásadní duel pro Tatran nezačal dobře, když jsme ukázali super vstup a otevřeli skóre. Už po necelých třech minutách slavil Šimon Batkovič po krásném freestyle gólu. V druhé třetině se Tatran bohužel probral a už jsme na ně nestačili. I přes spoustu našich povedených akcí zápas skončil 1:6. Tatran si tak zajistil první místo tabulky a Prezidentský pohár. Dobře si vedl v dresu hostů Marek Beneš. Z našich hráčů byl za hvězdu zápasu vyhlášen nováček Mužského A týmu a junior Dan Grézl.

branky: 3. Šimon Batkovič - 27. Milan Meliš, 30. Marek Beneš, 36. Jakub Boček, 44. Milan Meliš, 49. Marek Beneš, 60. Marek Beneš; rozhodčí: Jiří Šedivý - Radek Štengl; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 712; zásahy brankářů: Daniel Műck 25 - Tomáš Jurco 22; po třetinách: 1:0, 0:3, 0:3

Highlights

FAT PIPE FLORBAL CHODOV – FbŠ Bohemians 6:5p (1:0, 1:3, 3:2 – 1:0) | série 1:0

Klokanky v neděli předvedly krásný a velice vypjatý zápas až do posledních vteřin. Až do poloviny druhé třetiny vedl Chodov pouze 1:0. Poté se klokanky zmocnily vedení po rovnou třech vstřelených gólech. Do třetí třetiny se vstupovalo se skórem 3:2 pro klokanky. Ostrá přestřelka ve třetí třetině vedla jenom k prodloužení. V poslední minutě prodloužení se bohužel povedlo Chodovským hráčkám skórovat a zápas tak skončil 6:5. Klokanky předvedly opravdu výborný výkon. Nejvíce se dařilo Radce Korbelářové, která byla vyhlášena za nejlepší hráčkou zápasu.

branky: 6. Andrea Břeská, 37. Mirva Naava, 48. Natálie Balková, 55. Lucie Baldreichová, 56. Kristína Belicová, 70. Lucie Baldreichová - 34. Lucie Veselá, 38. Agáta Procházková, 39. Radka Korbelářová, 44. Aneta Faltová, 59. Simona Korbelářová; rozhodčí: Václav Patera - Nikola Staňková; vyloučení: 1:2; využití: 2:0; diváků: 120; zásahy brankářů: Jana Christianová 20 - Eliška Svrčková 33; po třetinách: 1:0, 1:3, 3:2, 1:0