Klokanky na domácí půdě neuspěly

Klokanky včera nestačily na mistryně minulého ročníku, na soupeřky z Ostravy. O prohře našich žen rozhodl rychlý start Ostravy v první třetině, kdy během prvních pěti minut dokázaly Ostravanky vstřelit 4 góly. Po nevydařeném startu došlo ke střídání brankářek na straně Bohemky (Franková -> Karli) a Ostrava pak do konce třetiny už neskórovala. Poslat míček za záda brankářky z Ostravy se bohužel v první třetině nepodařilo ani našim ženám.

Druhou třetinu odstartoval další gól Ostravy. První branky se dočkaly i hráčky Bohemky, když po asistenci Bočanové skórovala Lucie Veselá. Radost našim ženám však dlouho nevydržela. Opět totiž skórovala Ostrava. Po 40 minutách zápasu vedla Ostrava už o 5 gólů - 2:7.

V poslední třetině se vedení Ostravy navýšilo až na 7 gólů (3:10) a zápas tak skončil připsáním tří bodů do tabulky Extraligy žen na konto soupeřek z Ostravy.

Nejlepšími hráčkami se staly Anežka Projsová (FbŠ Bohemians) a Veronika Káčová (FBC ČPP Bystroň Group Ostrava).