Holky děkujem. Klokankám končí sezóna ve čtvrtfinále

Vyrovnaný začátek utkání potvrdil, že klokanky rozhodně neskládají zbraně a budou bojovat o prodloužení série, ale po našich nevyužitých šancích to byl Tatran, který otevřel skóre utkání a následně se trefil ještě jednou do konce první třetiny.

V prostřední části se diváci gólu nedočkali, a tak se šlo do závěrečné dvacetiminutovky za stavu 0:2 pro naše soupeřky.

V ní se ovšem po rychlém útoku prosadil Tatran a klokanky musely otevřít hru. Naději na zvrat zařídila kapitánka Tereza Havlová, když snížila na 1:3, ale Tatran opět odpověděl. Nejprve využil protiútok a následně uzavřel na 1:5 do prázdné branky.

Klokanky na své soupeřky sice nestačily, ale během celé sezóny dokázaly potrápit všechny soupeřky z horní čtyřky, dokráčely do semifinále Poháru a tak zbývá dodat jediné: Holky děkujem!