PLAY-OFF: Klokani začali vítězně, ženy už nesmí prohrát

Play-off Extraligy žen

FbŠ Bohemians vs. Tatran Střešovice 2:4 (stav série 0:3)

Sobotní zápas žen nabídl dramatickou bitvu a skvělý výkon klokanek. Ty sice prohrávaly s Tatranem už 0:3, ale góly Veselé a Havlové v poslední třetiny znamenaly snížení a naději na srovnání zápasu. V samotném závěru pak ale Tatran využil nabídnutou přesilovku a klokanky tak prohrály i třetí utkání v sérii. V neděli tak budou odvracet konec sezóny.

ROZHOVORY PO UTKÁNÍ

SESTŘIH BRANEK

Play-off Livesport Superligy

FbŠ Bohemians vs. Florbal Chodov 10:5 (stav série 1:0)

Souboj klokanů s Chodovem nabídl bláznivou přestřelku hned v úvodu, když do 11. minuty padlo hned 7 branek. Vítězstvím 4:3 pro klokany také skončilo úvodní dějství.

To ve druhé a třetí třetině už vládli zelenobílí. Skvělým výkonem se blýsknul domácí Šimon Hronek, který si připsal 2 branky a 3 asistence a po zásluze se stal také hráčem utkání. Chodov v sobotu na Bohemku nestačil a v neděli bude muset hodně přidat. Klokani od druhé třetiny kontrolovali hru a náskok mohl být mnohem vyšší.

Druhé čtvrtfinále začíná v neděli v 19:00 na Unyp Areně a v přímém přenosu na ČT Sport od 20:00.