Ženy A
Florbalová škola Bohemians

Ženy A Extraliga žen

FbŠ Bohemians - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava

neděle 16.10.2022 15:30 | 8XW1-A032|Extraliga žen, 6. kolo @ SH Jižní Město
3:10
0:4, 2:3, 1:3
FbŠ Bohemians
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
Klokanky čeká v neděli bitva s mistrovskou Ostravou
Extraligový tým žen čeká další těžké utkání. Po prohraných utkáních s Chodovem a Tatranem se představí v domácím utkání s FBC Ostrava.

Klokanky čeká další těžký soupeř. Tentokrát by už rády braly body, ale jednoduché to rozhodně nebude. Z Ostravy přijede tamní FBC, které v loňské sezóně vybojovalo svůj premiérový titul pro Mistryně ČR.

Nedělní utkání bude také reprízou čtvrtfinálové série, kterou mezi sebou odehrála Bohemka a Ostrava v loňském play-off. Ostrava sice vedla už 3:0 na utkání, ale klokanky sérii zdramatizovaly na 3:2 a rozhodnout pak musel až šestý zápas.

V něm se více dařilo Ostravě, která drama ze čtvrtfinále poté přetavila ve své první zlato. Ostravskému celku se však v úvodu sezóny nedaří a připsal si už 3 porážky s Vítkovicemi, Tatranem a Chodovem. 

V neděli 16.10.2022 tak stojí před našimi hráčkami velká výzva i příležitost v jednom. Pokud by své soupeřky porazily, mohou udržet kontakt s extraligovou špičkou a myslet na velmi dobrou pozici pro play-off. 

Utkání začíná v 15:30 ve sportovní hale Jižní Město.

Bohemka do toho!

VSTUPENKY   

Vstupenky si můžete zakoupit v hale na pokladně. Cena vstupenky je stanovena na 50,- Kč a pro děti a mládež do 15 let a ZTP na 30,- Kč.  

Přijďte podpořit naše hráčky. Těšíme se na Vás.

JAK SE DOSTANETE DO HALY?  


Informace o utkání