Florbalová škola Bohemians
Florbalová škola Bohemians
Klokani berou všechny tři body proti Pardubicím

Na Děkanku zavítal poslední tým tabulky Pardubice. Jednalo se také o poslední domácí utkání základní části na Děkance.

Po pětatřiceti vteřinách hry se prosadil kapitán Kryštof Krbec střelou z nápřahu na zadní tyč. Další branku se podařilo vstřelit až po devíti minutách. Tentokrát se trefil Viktor Kopecký. Svojí první brankou v Superlize přispěl také Matěj Pěnička. Pardubicím se sice povedlo snížit na 3:1, ale zbytek třetiny je Bohemka k ničemu nepustila a šla do kabiny s náskokem čtyř branek.

Druhá třetina se podobala hodně té první. V prodloužení se prosadil kanonýr Jakub Šárka. Na Šárku pár minut na to navázal Mikuláš Forman únikem a jednoduchým zakončením. Druhou branku Pardubic přidal Ivo Teichman. Jednu sekundu před sirénou navýšil druhým gólem Jakub Šárka. 

Třetí dějství sice Pardubice ovládli 2:3, jenže na stavu utkání to nezanechalo větší dopad. Výhru Bohemky sledovalo na Děkance krásných 182 diváků. 

Na celý záznam utkání se můžete podívat ZDE.Komentář trenéra domácích:
Dneska to byl tak nějak celkově slabý zápas a to z mnoha ohledů. Nic moc šťáva ani z jedné strany. Z naší strany chvílemi zbytečné nahoru-dolu, špatné řešení situací a slabé nasazení. Prostě play-off klepe na dveře a tam to bude trochu o něčem jiném! Děkujeme za zápas a příští týden v Liberci.

Komentář trenéra hostí: Kdybychom my i Bohemka proměnili další vyložené šance a brejky, které v zápase byly, bylo by skóre ještě divočejší. Ráz utkání dala první třetina. Pak už si to Bohemka pohlídala.

FbŠ Bohemians - Sokoli Pardubice 10:5
branky: 
1. Kryštof Krbec, 10. Viktor Kopecký, 11. Matěj Pěnička, 14. Pavel Čihák, 20. Vojtěch Zezulka, 24. Jakub Šárka, 26. Mikuláš Forman, 40. Jakub Šárka, 42. Matyáš Krebner, 51. Filip Forman - 12. Ivo Teichman, 35. Ivo Teichman, 46. Lukáš Kučera, 55. Jan Savický, 58. David Petržela; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 3:5; využití: 2:0; diváků: 182; zásahy brankářů: Tomáš Hyršl 24 - Martin Haleš 26; po třetinách: 5:1, 3:1, 2:3;

Související utkání

Utkání - Muži A
23.2.2020, SH Děkanka
Bohemians
10:5
5:1, 3:1, 2:3
Pardubice

Související fotogalerie

Dále čtěte

LÉTO S KLOKANEM