Pražské derby vyznělo jasně pro Tatran.

Tatran šel sice ve 4. minutě, ale Buršík s Folaufem dvěma góly rychle vrátili vedení na stranu Bohemky. Bohužel u Tatran rychle odpověděl a do konce první části otočil skóre na 2:4 ve svůj prospěch.

Bohužel ani nástup do druhé třetiny nepřinesl zlepšení a po dalších brankách vedl Tatran už 2:6. V závěru poslední třetiny snížil podruhé v utkání Filip Folauf a zdálo se, že by se klokani mohli nadechnout k obratu.

Poslední třetina opět patřila našemu soupeři, který nejprve snížil na 3:7 a v poslední minutě přidal další 3 branky, když už klokani riskovali.

V posledním utkání tak čeká Bohemku švýcarský Köniz. Utkání se hraje v neděli od 13:00.

ROZHOVOR S FILIPEM FOLAUFEM:

SESTŘIH BRANEK:

FbŠ Bohemians - Tatran Teka Střešovice 3:10

Branky a nahrávky: 4. Pánek (Klápa), 8. Novotný, 14. Rod (Papoušek), 18. Kolísko (Mühlfait), 23. Sádlo (Langer), 24. Meliš (Skládeček), 44. Tlapák (Pánek), 60. Kolísko Jan, 60. Kolísko Jan (Kolísko Jakub), 60. Brautferger (Langer) - 5. Buršík (Forman), 7. Folauf (Krebner), 37. Folauf (Tomčo). Rozhodčí: Hermann-Kostinek. Vyloučení: 2:2. Využití: 0:0. Diváci: 50