Florbalová škola Bohemians
Florbalová škola Bohemians
ČTVRTFINÁLE SÉRIE RIVALŮ SE BLÍŽÍ! BOHEMIANS CHTĚJÍ ZASKOČIT SPARTU

Superligový tým FbŠ Bohemians se stejně jako loni, i letos utká s pražským soupeřem ACEMA Sparta Praha.  Sparta, která v posledním zápase kvůli zaváhání proti Chodovu skončila na druhém místě, si vybrala tým, který se dostal do play-off z posledního postupového místa. Klokanům k postupu pomohlo nedělní dramatické vítězství nad SKV, díky němuž dokázali v tabulce přeskočit Liberec a dostat se tak do play-off.

Před námi je tak pražské čtvrtfinálové derby proti našemu dlouholetému rivalovi. Očekávat můžeme tuhý boj a vyrovnanou sérii, o čemž svědčí i předešlé zápasy v letošní sezóně. V říjnu vítězství slavila Sparta, naopak v prosincovém utkání byli úspěšnější hráči Bohemky.

„Osobně doufám, že série se Spartou bude dlouhá a vyrovnaná. Sparta je oproti dřívějším létům více florbalovější, ale i tak očekávám tvrdou řež, pro play-off typickou. Papírově můžeme pouze překvapit, ale i tak věřím, že když k sérii přistoupíme s maximálním nasazením, tak můžeme uspět,“ dodává útočník Adam Růžek.

Lákadlem čtvrtfinále mezi FbŠ Bohemians vs. ACEMA Sparta Praha bude Aréna Sparta Podvinný mlýn, ve které se odehrají všechna utkání této série. Vy jako diváci budete mít, díky komfortu a velikosti haly lepší podmínky, které Vám zajistí přinejmenším příjemnější sportovní zážitek. Nezapomněli jsme ani na Vaše děti, které po celou dobu bude bavit maskot klubu a bude pro ně připraven bohatý doprovodný program o zajímavé ceny.

Přijďte pomoct vytvořit pořádnou atmosféru a zažít pořádně bouřlivé derby!

Zápasy:

KDE: Aréna Sparta Podvinný Mlýn

1. čtvrtfinále ACEMA Sparta Praha vs. FbŠ Bohemians  - NE 3.3.2019 od 17:00

2. čtvrtfinále ACEMA Sparta Praha vs. FbŠ Bohemians – ÚT 5.3.2019 od 18:45

3. čtvrtfinále FbŠ Bohemians vs. ACEMA Sparta Praha – SO 9.3.2019 od 18:00

4. čtvrtfinále FbŠ Bohemians vs. ACEMA Sparta Praha – NE 10.3.2019 od 18:00

O víkendu 9.-10.3.2019 sehrají své čtvrtfinále i ženy FbŠ Bohemians proti 1. SC TEMPISH Vítkovice od 15:00.

Informace o prodeji vstupenek budou upřesněny.

Související informace

Dále čtěte

Open Air 2019