Florbalová škola Bohemians
Florbalová škola Bohemians
ČTVRTFINÁLE PLAY-OFF FBŠ BOHEMIANS VS. ACEMA SPARTA PRAHA

KDY: 9.-10.3.2019

KDE: Aréna Sparta Podvinný mlýn (Kovanecká 27, Praha 9)

PROGRAM:

3. čtvrtfinále: FbŠ Bohemians vs. ACEMA Sparta Praha – Sobota 9.3.2019 od 18:00

4. čtvrtfinále: FbŠ Bohemians vs. ACEMA Sparta Praha – Neděle 10.3.2019 od 18:00

Před námi je třetí a čtvrté pražské čtvrtfinále proti našemu dlouholetému rivalovi. Superligový tým FbŠ Bohemians se stejně jako loni, i letos utká s pražským soupeřem ACEMA Sparta Praha. Série odstartovala první březnovou neděli a lépe do ni vstoupili naši soupeři. V obou venkovních utkáních zvítězili sparťani. Klokani tak v sérii prohrávají 2:0 a jejich postup do semifinále se trochu zkomplikoval.

Očekávat můžeme i tak tuhý boj a rivalitu. To, že postup do semifinále Klokani nezahazují, potvrzuje ve svých slovech i útočník Adam Růžek: "Ve čtvrtfinále se Spartou nic nevzdáváme. O víkendu budeme bojovat o každý metr hřiště a uděláme vše pro to, abychom sérii ještě hooodně prodloužili!" Zve fanoušky na domácí utkání Adam Růžek.

Oba zápasy se odehrají v Aréně Sparta Podvinný mlýn. Takže Vy jako diváci budete mít díky komfortu a velikosti haly lepší podmínky, které Vám zajistí příjemný sportovní zážitek. Nezapomněli jsme ani na Vaše děti, které po celou dobu bude bavit maskot klubu a bude pro ně připraven bohatý doprovodný program o zajímavé ceny. Pro aktuální informace k programu akce sledujte UDÁLOST NA FACEBOOKU nebo si už teď můžete stáhnout PROGRAM K UTKÁNÍ do svých mobilních zařízení.

Nenechte si ujít nejlepší místa a nakupte lístky doma z Vašeho pohodlí. Vyhnete se tak zbytečnému čekání ve frontě. Ceny vstupného naleznete v níže uvedené tabulce, jak na jednotlivé dny, tak i zvýhodněné balíčky. Kupte si vstupenky již nyní v síti Ticketportal.

Ceny vstupenek:

DatumDospělíDěti do 15 letOdkaz na nákup vstupenek

Sobota 9.3.2019

100,- Kč

50,- Kč

KOUPIT VSTUPENKY

Neděle 10.3.2019

100,- Kč

50,- Kč

KOUPIT VSTUPENKY

Balíček na oba dva dny

150,- Kč

80,- Kč

KOUPIT VSTUPENKY

Více informací o vstupenkách naleznete ZDE.

SCHÉMA ROZLOŽENÍ SEKTORŮ:

V rámci zakoupené vstupenky Vás zveme i na ženské sobotní a nedělní čtvrtfinále mezi FbŠ Bohemians vs. 1. SC TEMPISH Vítkovice od 15 hodin.

V případě prodloužení série čeká mužský "A" tým venkovní pátý a sedmý zápas, a domácí šestý zápas. Termíny a časy zápasů upřesníme v průběhu vývoje série.

Související informace

Dále čtěte

Open Air 2019