Florbalová škola Bohemians
Florbalová škola Bohemians
ZAHAJOVACÍ ČTVRTFINÁLE PROHRÁLI KLOKANI AŽ PO NÁJEZDECH

První čtvrtfinále lépe rozehráli Klokani. Po úvodním náporu Sparty převzali iniciativu hráči v zelenobílých dresech a po přesné střele Patrika Šebka šli zaslouženě do vedení. Stav 0:1 nakonec vydržel až do konce třetiny, i přes velké šance obou týmů.

V prostřední části se hra vyrovnala. Sparta začala hrozit z rychlý protiútoků, ale byl to opět Patrik Šebek, který znovu překonal domácího brankáře a zajistil Klokanům dvougólové vedení. I přes dobrou obranu zelenobílých se v prostřední části dočkal i náš soupeř. Sparta využila našeho zaváhání a snížila na 1:2.

Ve třetí třetině to byla právě Sparta, která začala korigovat utkání. Na domácím poli začala předvádět obrovský nápor a dvěma rychlými góly srovnala stav utkání. I tak se dokázala Bohemka znovu dostat do vedení, a to díky průniku Kryštofa Krbce.  Ale ani po třetí nedokázali Klokani udržet vedení a Sparta svým vyrovnávacím gólem poslala zápas do prodloužení.

Desetiminutové prodloužení zápas nerozhodlo.  V čase 62:52 sice Klokani dokázali dostat míček do brány soupeřů, ale byl zahrán vysokou holí, a tak nebyl uznán.

Rozhodnout tak musely nájezdy, ve kterých bodoval z týmu Bohemky pouze Matyáš Krebner. Z vítězství se tak po obrovském boji radovala Sparta, která se ujímá vedení v sérii 1:0.

Příští utkání se hraje v úterý 5.3.2019 od 18:45 v Aréně Sparta Podvinný mlýn.

ACEMA Sparta Praha - FbŠ Bohemians 5:4pn

branky: 27. Ondřej Svatoš, 46. Jan Krejča, 48. Michal Kareš, 59. Robert Košir, N Radim Křenek - 7. Patrik Šebek, 26. Patrik Šebek, 42. Daniel Cabejšek, 56. Kryštof Krbec; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 599; zásahy brankářů: Martin Beneš 9 - Michal Kotouček 15; po třetinách: 0:1, 1:1, 3:2, 0:0;

Související utkání

Utkání - Muži A
3.3.2019, Aréna Sparta
Sparta
5:4pn
0:1, 1:1, 3:2, 1:0
Bohemians

Dále čtěte

Open Air 2019