Nedělní zápasy obou A týmů končí výhrou
FbŠ Bohemians - K1 Florbal Židenice 9:2 (4:0, 4:0, 1:2)

I přes značnou blízkost obou celků v extraligové tabulce byl souboj mezi Bohemians a Židenicemi od prvních minut zcela jednoznačný. Domácí klokanky se čtyřmi brankami v první a čtyřmi ve druhé třetině dostaly do pohodlného vedení 8:0 a jasně si tak kráčely pro tříbodovou výhru. Židenice se ještě zmohly na korekci skóre, když se prosadila Natálie Janečková a Veronika Králová, i tak ale utržily vysokou prohru 2:9. Bohemians si touto výhrou upevnily sedmé místo v extraligové tabulce. Nejlepší hráčkou z klokanek byla vyhlášena

Branky: 12. R.Korbelářová, 12. Jirásková, 13. Faltová, 20. Mrázová, 24. S. Korbelářová, 28. Doležálková, 30. Procházková, 38. Bartošová, 51. Štajnerová - 57. Janečková, 58. Králová. Rozhodčí: Christian Friemel - Erik Hasselberg. Vyloučení: 0:1. Využití: 0:0. Diváci: 39. Zásahy brankářek: Eliška Svrčková 11 - Alena Večeřová 10, Anna Kratochvílová 11.

1. SC TEMPISH Vítkovice - FbŠ Bohemians 5:6 (1:3, 1:2, 3:1)

Bohemians si ve 20. kole připsali obrovsky důležitou výhru, když porazili dosavadního lídra tabulky a získali tak velmi důležité tři body. K výhře nakročili už v první třetině, v níž skórovali třikrát a své vedení postupně navyšovali. Vítkovice sice ve třetí části stáhly rozdíl na 3:5 ze svého pohledu a v 55. minutě dokonce svítilo na světelné tabuli kontaktní skóre 5:6, na srovnání už ale nedosáhly a z domácího utkání tak odcházejí s prázdnou. Hlavním hrdinou zápasu se stal pražský brankář Daniel Műck, který pochytal 25 střel soupeře.

Branky: 13. Kaleta, 35. Kaleta, 44. Hubálek, 50. Hubálek, 55. Sidunov - 7. Šebek, 12. Batkovič, 20. J. Petrák, 22. Šebek, 33. Kvasnica, 46. Gajdoš. Rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka. Vyloučení: 3:3. Využití: 1:2. Diváci: 198. Zásahy brankářů: Lukáš Souček 6 - Daniel Műck 25.