Nedělní zápasy žen i mužů.

ŽENY - Fbš Bohemians x K1 Florbal Židenice

Naše klokanky se v neděli 14.1 v 16:00 utkají s Židenicemi na domácí půdě. Klokanky stejně jako Židenické hráčky poslední dva zápasy prohrály. Naše holky přesto mají za posledních pět zápasů lepší bilanci než budoucí soupeřky. Klokankám se povedlo porazit Znojmo a Třinec, zatímco Židenicím jenom Znojmo. Z klokanek se nejvíce daří Radce Korbelářové, která prozatím nasbíral 14 gólů, za 14 zápasů. V letošní sezóně už klokanky s Židenicemi hrály. Zápas byl hodně vyrovnaný, ale vítězství se nakonec povedlo vybojovat klokankám. Holky to v neděli nebudou mít lehké, proto je určitě nezapomeňte přijít podpořit na halu Jižní město.

ČEZ EXTRALIGA - 16. KOLO

K1 FLORBAL ŽIDENICE

SH Jižní Město

16:00

MUŽI - Fbš Bohemians x 1. SC TEMPISH VÍTKOVICE

Klokani se utkají v neděli 14.1. v 17:00 s Vítkovicemi. Chlapi už letošní sezónu s Vítkovicemi hráli. Zápas byl dost vyrovnaný. Dokonce v 50. minutě ještě vyhrávala Bohemka 5:4. Bohužel se Vítkovicím povedlo za posledních deset minut otočit skóre a vyhráli 9:5. Klokani to v neděli nebudou mít lehké. Vítkovice jsou ve výborné formě. Za posledních 7 zápasů prohráli jen se Spartou a jsou první v celkové tabulce LIVESPORT Superligy. Budeme klokanům držet palce, aby domů přivezli další 3 body.