Muži roznesli BLACK ANGELS a prodloužili svou vítěznou šňůru, ženám se bohužel tolik nedařilo.

Mužský A tým se v zápase proti BLACK ANGELS předvedl. Skóre zápasu otevřeli Bleci, ale poté se klokani vzchopili a Jaroslav Petrák vstřelil první gól klokanů  v zápase. Ve 13. minutě první třetiny jel nájezd Jakub Buršík, ale bohužel na domácího brankáře nevyzrál. První třetina byla vyrovnaná a skončila 3:2 pro Bohemku. Ve druhé třetině vstřelil Jaroslav Petrák svůj třetí gól a zpečetil hattrick. Poslední třetinu klokani ovládli 4:0 a odváží si tak výhru 9:3. Nejlepším hráčem zápasu byl za Bohemku zvolen Jaroslav Petrák.

BLACK ANGELS - FbŠ Bohemians 3:9;
branky: 9. Tomáš Čáslava, 17. Vilém Doležal, 35. Jakub Renčín - 9. Jaroslav Petrák, 15. Jan Řehoř, 20. Jaroslav Petrák, 23. Jaroslav Petrák, 30. Ondřej Kawulok, 43. Matúš Gajdoš, 46. Karel Petrák, 48. Jakub Buršík, 60. Jan Řehoř; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 125; zásahy brankářů: Ondřej Matiášek 26 - Daniel Műck 13; po třetinách: 2:3, 1:2, 0:4

Ženy se představily v boji proti Vítkovicím na domácí půdě. První třetinu vyhrály Vítkovice 2:0 po obou gólech od Sáry Seevaldové. Ve druhé třetině se klokankám podařilo vstřelit první gól. Druhá třetina skončila 2:1 pro Vítkovice. V třetí třetině holky dojely především na hloupá vyloučení a zápas tak skončil 2:7.

Klokanky v celém zápase trápila především produktivita a využívání vyložených šancí. Pozitivní pro celý tým naopak může být dobrá předvedená hra a schopnost vytvořit si velký počet tutovek i proti tak kvalitnímu týmu jako jsou Vítkovice. Skvělý výkon za Bohemku předvedla především gólmanka Eliška Svrčková, která předvedla skvělé zákroky a byla po právu vyhlášena nejlepší hráčkou našich klokanek.

FbŠ Bohemians - 1. SC TEMPISH Vítkovice 2:7;
branky: 31. Tereza Havlová, 45. Simona Korbelářová - 8. Sára Seevaldová, 20. Sára Seevaldová, 22. Michaela Kubečková, 30. Jessica Kabelková, 44. Michaela Šponiarová, 49. Šárka Staňková, 59. Michaela Šponiarová; rozhodčí: David Hejzlar - Martin Kněžík; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 63; zásahy brankářů: Eliška Svrčková 31 - Nikola Příleská 28; po třetinách: 0:2, 1:2, 1:3