Klokani přejeli Vinohrady, ženy na Chodov nevyzrály

Klokani nedali Vinohradům šanci a už od úvodu pevně drželi opratě utkání. První třetinu vyhráli 3:1 a to byl jen začátek. Ve druhé části nastříleli dalších 6 branek a sokolové jen marně hledali větší odpověď. Perfektní výkon pak dokončili ve třetí části kdy gólový účet uzavřeli na konečných 12:2.

V zápase se dařilo útočným oporám týmu. Jarda Petrák vstřelil 4 branky, Tomáš Kvasnica si připsal 2+2 a Kuba Buršík 1 branku a 3 asistence.

V neděli se klokani představí od 17:00 v Mladé Boleslavi.

TJ Sokol Královské Vinohrady - FbŠ Bohemians 2:12
branky: 13. Ivan Pergler, 38. Daniel Keller - 10. Tomáš Kvasnica, 10. Jaroslav Petrák, 16. Jaroslav Petrák, 21. Jakub Buršík, 26. Matyáš Krebner, 27. Karel Petrák, 29. Matúš Gajdoš, 30. Tomáš Trnka, 33. Jaroslav Petrák, 42. Tomáš Kvasnica, 51. Jaroslav Petrák, 56. Patrik Šebek; rozhodčí: Jiří Šedivý - Radek Štengl; vyloučení: 3:3; využití: 1:2; diváků: 221; zásahy brankářů: Mikuláš Futschik 10, Aleš Křepelka 13 - Daniel Műck 23; po třetinách: 1:3, 1:6, 0:3

To klokanky v derby s Chodovem tahaly za kratší konec. V 6 minutě prohrávaly už 0:3 a až následně se gólovou smršť soupeřek podařilo zastavit. Do šaten se šlo za stavu 1:4 pro Chodov, ale ani pauza zelenobílým hráčkám nepomohla ve větším obratu. Chodov dál navyšoval své vedení a o korekci skóre se postaraly jen Strnadová s Faltovou. Ve třetí části pak už Chodov uzavřel na konečných 3:10 a v derby tak potvrdil své postavení v tabulce.

Klokanky se v neděli odpoledne představí doma s Třincem, tak je přijďte podpořit. Utkání začíná v 16:00.

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FbŠ Bohemians 10:3
branky: 3. Eliška Chudá, 5. Lucie Baldreichová, 6. Daniela Frantíková, 17. Kateřina Kovaříková, 26. Mirva Naava, 31. Kateřina Kovaříková, 39. Magdaléna Plášková, 43. Nikola Skoková, 43. Markéta Prontekerová, 49. Lucie Baldreichová - 13. Kateřina Strnadová, 31. Kateřina Strnadová, 39. Aneta Faltová; rozhodčí: Václav Patera - Nikola Staňková; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 258; zásahy brankářů: Jana Christianová 15 - Kristýna Karli 27, Eliška Svrčková 5; po třetinách: 4:1, 3:2, 3:0