Ženské derby na Jedenáctce přineslo vyrovnaný souboj s hořkým koncem

V 10.kole ČEZ Extraligy se utkaly naše ženy na Jedenáctce proti PSN Tatran Střešovice. Utkání přineslo velice vyrovnaný a atraktivní souboj, ve kterém šel Tatran do vedení již po 19 sekundách. Klokanky stihly rychle zareagovat zásluhou Radky Korbelářové, která v 1.třetině dala ještě jeden gól, kterým vyrovnávala na 2:2.

Po druhé třetině byl již stav zápasu o něco příznivější pro Tatran a do třetí třetiny šly naše ženy se ztrátou jednoho gólu za stavu 3:4. Poslední třetinu zápasu si hostující hráčky zvládly pohlídat a i přes velký tlak klokanek na konci utkání odjíždí z Jedenáctky se třemi body.

Za Bohemku v celém zápasu zářily sestry Korbelářovi, které se podílely na 4 gólech klokanek a Simona Korbelářová byla zaslouženě vyhlášena hráčkou utkání. Přestože naše ženy ze zápasu odchází v roli poražených, celý zápas byl ve velké kvalitě a rozhodně se nemají za co stydět.

Další domácí zápas čeká klokanky již 19.11. od 16:00 opět na Jedenáctce.