Klokani i klokanky vezou do Prahy důležité 3 body

Klokani do zápasu v Ostravě vstoupili dobře, kdy nás už po necelých dvou minutách poslal do vedení Tomáš Kvasnica. Domácí Ostravě se povedlo rychle zareagovat, ale do konce 1.třetiny klokani opět odskočit díky dalšímu přesnému zásahu Tomáše Kvasnici. Rozhodující byla 2.třetina, kterou jsme vyhráli 2:0, kdy se nejprve trefil Jaroslav Petrák a poté Vojta Bílek. Skvělý výkon dnes předvedl také Ondřej Kawulok, který si připsal 3 asistence a byl vyhlášen hráčem zápasu. Díky této výhře se klokani posunuli v tabulce na 8. místo.

Spokojené se do Prahy můžou vracet i klokanky, které vezou výhru 4:3 po napínavém a vyrovnaném souboji proti Židenicím. Naše ženy vstoupili do zápasu stejně jako muži a po minutě a půl odskočily svým soupeřkám díky spolupráci dvou Agát. Agáta Procházková našla Agátu Saffertovou a ta překonala gólmanku domácích. Klokankám se podařilo dvakrát v zápase odskočit o dva góly, podruhé v polovině 2.třetiny díky gólu Terezy Havlové z přesilovky. Židenice to ovšem ještě nezabalily a na začátku 3.třetiny srovnaly na 3:3. Rozhodující gól přišel 4 a půl minuty před koncem zápasu, kdy si míček do vlastní sítě srazila domácí Anna Klvačová a rozhodla tak o výhře klokanek 4:3. Hráčkou utkání byla za Bohemku vyhlášena Kateřina Strnadová, která si v zápase připsala 1 asistenci. Zmínit je potřeba také naši gólmanku Kristýnu Karli, která dosáhla v zápase na úspěšnost 82% zákroků.