Florbalová škola Bohemians
Florbalová škola Bohemians
Úspěšní klokani v České lípě

V 18:00 hodin rozehráli muži utkání proti České lípě. Muži byli od začátku zápasu favorité a věděli, že musí vyhrát. Po delší pauze se na hřišti opět objevil Kryštof Krbec, který se dokázal hned v prvních 5-ti minutách prosadit. Klokanům se vstup do utkání tak vydařil, že o necelé tři minuty se prosadil i nejproduktivnější hráč klokanů Filip Forman. Do konce třetiny se ještě trefil Matúš Gajdoš a na tabuli tak svítil stav 3:0 pro Klokany.

České lípě se však podařilo začátkem druhé třetiny snížit na 3:1. Klokani po vydařené kombinaci na polovině domácích svůj náskok navýšili na 4:1 z hole opět Filipa Formana. Bohemians dostala nabídku od domácích zahrát si přesilovou hru. Dlouho to vypadalo, že klokanům se nepovede této možnosti využít až úderem 20-ti vteřin po uplynutí přesilové hry se klokanům podařilo dostat balonek do brány na konci akce byl Jakub Buršík 5:1.

Třetí část začala opět lépe pro zelenobílé. Klokani dokázali vyhrát buly a usadit se na polovině soupeře. Dlouhých 5 minut dokázali klokani držet hru na útočné polovině. Domácí měli velkou možnost snížit stav, ale nepodařilo se jim překonat Radovana Michajloviče. To ovšem neplatilo na druhé straně, kdy si perfektně s balonkem poradil Adam Růžek a zvýšil na 6:1. Mohli jsme také vidět hru 4:4, kdy se nejprve nechal vyloučit Filip Forman za nedovolenou vzdálenost a necelou minutu na to hráč domácích za bránění ve hře. Po uplynutí těchto dvouminutových trestů přišel jeden větší trest pro domácího hráče, ani této možnosti nedokázali klokani využít. Česká lípa dostala ještě jednu možnost na snížení stavu při přesilové hře, ale nedokázali v obraně klokanů najít skulinku. V čase 59:59 dostala Bohemka možnost využít trestné střílení, na polovinu hřiště se postavil Matúš Gajdoš a možnosti tak dokázal využít 7:1.

Nejlepší Hráč: Radovan Michajlovič

Autor: Julie Chaloupková

Související utkání

Utkání - Muži A
14.11.2021, SH Česká Lípa
Č. Lípa
1:7
0:3, 1:2, 0:2
Bohemians

Dále čtěte

NOVÁ KOLEKCE 2021/22