Florbalová škola Bohemians
Florbalová škola Bohemians
Na Vinohrady přijede vicemistr

Klokanům se vstup do nové sezóny vydařil. Z úspěšného domácího utkání proti České Lípě si po vítězství 10:6 připsali 3 body do tabulky. Start sezóny se povedl také Vítkovicím, kterým se doma také dařilo a po vítězství 11:4 proti Pardubicím mají v tabulce také plný počet bodů. Už v pátek 17.9.2021 si tyto dvě mužstva změří své síly na Vinohradech. Utkání začíná v 19:00 a už teď se na každého z vás těšíme na tribuně.  

CO ŘÍKAJÍ STATISTIKY?  

V loňské sezóně se oběma týmům dařilo na domácí půdě. Byly to napínavé zápasy, o čem svědčí také těsné výsledky. První zápas se hrál ve Vítkovicích, kde klokani prohráli 8:7. Druhý zápas na domácí půdě Bohemky se za stavu 6:6 dostal do prodloužení, kde po necelé minutě vstřelil vítězný gól Filip Forman za asistence Jana Maliče. 

CELOSEZONNÍ SOUTĚŽ  

Celosezónní soutěž poběží celou sezónu a vyvrcholí na posledním utkání mužů, kde nás bude čekat tombola o 30 hodnotných cen, jako například auto na víkend nebo návštěva v zábavném parku TEPfactor.   

Soutěž jsme rozdělili do dvou kategorií, a to na tombolu pro rodiče a dospělé a tombolu pro děti. Podmínkou zapojení do tomboly je účast na minimálně deseti Superligových utkáních mužů. V pátek 17.9. budou na pokladně k dispozici klubové permanentky (pro členy k vyzvednutí, pro ostatní fanoušky k zakoupení), na které se budou sbírat razítka za účast na utkání. Platná permanentka s minimálně 10 razítky bude následně zařazena do tomboly.   

VSTUPENKY 

Vstupenky si můžete zakoupit na TICKETPORTÁLU nebo přímo v hale na pokladně. Cena vstupenky je stanovena na 50,- Kč a pro děti a mládež do 15 let a ZTP na 30,- Kč. Pro členy klubu jsou již tradičně připraveny členské permanentky.   

HYGIENICKÉ OPATŘENÍ   

Diváci (výjimka u dětí do 6 let) musí nadále na základě platných vládních nařízení doložit jedno z níže uvedených potvrzení:   

  • potvrzení o absolvování RT-PCR vyšetření nejdéle 7 dní před akcí s negativním výsledkem   
  • potvrzení o absolvování antigenního vyšetření nejdéle 72 hodin před akcí s negativním výsledkem   
  • potvrzení o očkování proti nemoci covid-19, přičemž od jeho dokončení uběhlo nejméně 14 dnů   
  • potvrzení o prodělání nemoci covid-19 ve lhůtě 180 dnů   
  • potvrzení školy či čestné prohlášení o absolvování antigenního vyšetření ve škole nejdéle 72 hodin před akcí s negativním výsledkem   

V prostorách haly musí mít diváci nasazený respirátor FFP2/KN95.   

JAK SE DO HALY DOSTANETE?  

  

Související utkání

Utkání - Muži A
17.9.2021, TJ Sokol Vinohrady
Bohemians
7:4
1:1, 2:0, 4:3
Vítkovice

Související informace

Dále čtěte

NOVÁ KOLEKCE 2021/22