Florbalová škola Bohemians
Florbalová škola Bohemians
Klokani zlomili Pardubice až v prodloužení

Zápas lépe odstartovaly Pardubice, které už ve 2. minutě vstřelily svůj první gól. S prvním gólem zápasu nečekali dlouho ani klokani a v 5. minutě Jakub Šárka za asistence Filipa Formana vyrovnal stav utkání na 1:1. 20 sekund poté se gólově prosadil Patrik Šebek, kterému asistoval Matyáš Krebner. Následoval gól Pardubic a stejná dvojice klokanů, Šebek a Krebner se prosadila také v 15. minutě. 1. třetina tedy skončila stavem 3:2 pro Bohemians.  

2. třetinu opět otevřely Pardubice, tentokrát hned dvěma góly po sobě a dostaly se tak do vedení. Jelikož klokani nastoupili do zápasu s odhodláním vyhrát i další domácí zápas, nenechali Pardubice dlouho ve vedení a v 10. minutě vyrovnal Matyáš Krebner na 4:4. Po čtyřech po sobě vstřelených gólech se ale Pardubice dostaly opět do vedení. 2 třetina tedy skončila stavem 5:8 pro Pardubice.  

3. třetina začala rychlou brankou, kdy se gólově prosadily Pardubice. Od druhé minuty se Bohemka snažila otočit stav utkání ve svůj prospěch. Ve vstřelení 5 gólů po sobě se střelecky postupně prosadili nejdřív kapitán klokanů Vojtěch Zezulka, pak Jakub Šárka, který využil trestného střílení. Následovaly góly Jana Maliče, Matěje Pěničky a Lukáše Punčocháře, který vstřelil svůj premiérový gól v dresu Bohemians a otočil tak stav domácího utkání na 10:9. Po vyloučení Jana Maliče Pardubice využily přesilovou hru, vyrovnaly na 10:10 a utkání tak posunuly do prodloužení.  

V prodloužení po góle Jana Maliče, kterému asistoval Filip Forman Bohemka zvítězila a odnáší si tak 2 body ze zápasu.  

Utkání tedy skončilo stavem 11:10 a padlo v něm celkově neuvěřitelných 21 gólů.  

Nezapomeňte, že zítra hrajeme od 18:00 proti Chodovu. Online přenos ze zápasu si můžete sledovat na tomto odkazu: 

OHLASY PO UTKÁNÍ:

SESTŘIH BRANEK:

Související utkání

Utkání - Muži A
9.1.2021, TJ Sokol Vinohrady
FbŠ Bohemians
11:10pp
3:2, 2:6, 5:2, 1:0
SOKOLI Pardubice

Související fotogalerie

Související informace

Dále čtěte

Elementkempy.cz