Šárka opět úřadoval a klokani snižují sérii na 2:3

Do utkání vstoupil velmi aktivně Chodov, jenže se neprosadil, a tak začali úřadovat domácí. V 8. minutě se poprvé prosadil Šárka a zavelel k exhibici klokanů v první třetině.

Ti nastříleli během úvodního dějství celkem 5 branek a za stavu 5:0 se také odešlo do šaten.

Ve druhé třetině pak opět otevřel gólový účet Šárka a poprvé se prosadil i Chodov po střele Ondruška a následně se trefil Eremiáš. Pak sice ještě za domácí zvýšil na 7:2 Krebner, ale do konce první třetiny převzal otěže zápasu Chodov a klokanům nastřílel další 3 branky.

Náskok byl v tu chvíli pryč a klokani opět museli začít útočit. Po dlouhém lobu a chytrém zakončení se počtvrté v utkání trefil Šárka a ve 46. minutě to bylo 8:5 pro klokany. Do branky Bohemians se už vešla pouze jedna střela a jelikož klokani ustáli závěrečný nápor Chodova, mohla propuknout radost zelenobílých.

Ve čtvrtfinálové sérii tedy snižujeme na 2:3 a další utkání se hraje ve středu na půdě našeho soupeře. Držte nám palce!

FbŠ Bohemians - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 8:6
branky:
8. Jakub Šárka, 13. Jakub Šárka, 14. Jakub Buršík, 14. Ivan Tomčo, 19. Matěj Pěnička, 23. Jakub Šárka, 35. Matyáš Krebner, 46. Jakub Šárka - 26. Tom Ondrušek, 32. Daniel Eremiáš, 36. Daniel Eremiáš, 36. Ondřej Plíhal, 40. Petr Majer, 50. Ondřej Mikeš; rozhodčí: Martin Valenta - Michal Žďárský; vyloučení: 1:3; využití: 0:1; zásahy brankářů: Radovan Michajlovič 30 - Vojtěch Šimůnek 3, Karel Hodík -3, Vojtěch Šimůnek -2, Karel Hodík 6; po třetinách: 5:0, 2:5, 1:1;