Jednoznačná výhra nad FBC Ostravou
FbŠ Bohemians - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 10:3 (3:1, 1:0, 6:2)

Úvodní branku zápasu si sice připsalo ostravské FBC, ale od sedla se potom dostali klokani, kteří po první siréně vedli 3:1. Druhá třetina moc branek nepřinesla a skóre se tak posunulo pouze o jednu cifru ve prospěch domácích. Přestřelka se však strhla v závěrečné části základní hrací doby, v níž se FBC v jedné chvíli dostalo na těsný rozdíl 3:5. Poté ale klokani přidali pět branek v pouhých devíti minutách a bylo rozhodnuto. Hvězdou zápasu byl z klokanů vyhlášen Tomáš Hyršl s úctyhodnou 83% procentní úspěšností. Je důležité zmínit i Jaroslava Petráka, který si připsal rovnou 4 kanadské body.

Sestřih ze zápasu

Podrobný výsledek

Branky: 16. Malič, 17. Batkovič, 17. J. Petrák, 27. Gajdoš, 44. Gajdoš, 50. J. Petrák, 56. Řehoř, 58. Kvasnica, 58. K. Petrák, 59. Šebek - 4. Šulc, 42. Herblich, 46. Daniš. Rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil. Vyloučení: 0:2. Využití: 1:0. Diváci: 105. Zásahy brankářů: Tomáš Hyršl 15 - Jakub Strakoš 25. |