Nevydařený zápas s Olomoucem

FBS Olomouc - FbŠ Bohemians 7:5

Začátek zápasu vyšel lépe domácím, které se dostaly do dvoubrankového vedení. Klokanky ale ani po nepovedeném startu nezůstaly dlouho bez odpovědi a ve 12. minutě srovnávaly na 2:2 dokonce ve vlastním oslabení. Na další trefu se čekalo až do konce první třetiny, kdy Olomouc poslala do dalšího vedení Zuzana Kuchařová. Přetahovaná pokračovala v celém průběhu zápasu, který se nakonec zastavil na skóre 7:5 pro domácí. Bohemians sice dotahovaly, výhru Olomouci ale vystřelila jejich kapitánka Tereza Reimerová. Z klokanek se nejvíce předvedla Radka Korbelářová, která si připsala rovnou dva góly a asistenci.

branky: 3. Tereza Reimerová, 4. Veronika Mrázková, 19. Zuzana Kuchařová, 27. Klára Horčičková, 31. Eva Řeháková, 32. Tereza Reimerová, 58. Lucie Cholinská - 6. Lucie Veselá, 12. Radka Korbelářová, 23. Radka Korbelářová, 26. Veronika Štajnerová, 50. Veronika Štajnerová; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 53; zásahy brankářů: Hana Kuchařová ? - Eliška Svrčková -6; po třetinách: 3:2, 3:2, 1:1