PFC Game s Pardubicemi

FbŠ Bohemians - SOKOLI Pardubice 12:5

Po posledních dvou prohraných zápasech si klokani potřebovali vylepšit bilanci a taky se jim povedlo. Superligový zápas na Vinohradech se uskutečnil v rámci mládežnického turnaje PFC. Na prví gól zápasu od Pardubic Bohemka rychle odpovídá srovnávacím gólem. Od té chvíli se zápas vyvíjel jednoznačně ve prospěch klokanů. Nesli si tak do druhé třetiny náskok rovnou pěti gólů. Druhou a třetí třetinu jsme také jednoznačně ovládli a klokani tak po posledních dvou prohraných zápasech přináší výhru 12:5. nejlepším hráčem zápasu byl vyhlášen Tomáš Kvasnica, který si připsal slušných pět kanadských bodů. Další zápas bude klokany čekat příští neděli 14.1. proti Vítkovicím na SC Dubina v Ostrvě v 17:00.

branky: 2. Jaroslav Petrák, 6. Tomáš Kvasnica, 11. Tomáš Kvasnica, 12. Tomáš Trnka, 13. Tomáš Kvasnica, 20. Jan Řehoř, 20. Ondřej Kawulok, 31. Vojtěch Bílek, 35. Patrik Šebek, 38. Karel Petrák, 40. Tomáš Kvasnica, 59. Karel Petrák - 2. Petr Křinka, 11. David Žáček, 33. David Žáček, 35. Petr Křinka, 59. Radek Drba; rozhodčí: Stephan Schuler - Colin Sprecher; vyloučení: 2:5; využití: 1:0; diváků: 305; zásahy brankářů: Miroslav Kovařík 16 - Matěj Denemark 11, Martin Haleš 15; po třetinách: 7:2, 4:2, 1:1