Výsledek televizního utkání s Chodovem
FbŠ Bohemians - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 8:9

Televizní derby bylo od samého začátku pořádnou přestřelkou a diváci se tak již v první třetině dočkali osmi branek. Do vedení jako první utekli klokani, a to dvěma trefami za pouhých 38 vteřin, Chodov jim ale oplatil podobnou mincí a do druhé periody si tak odnášel náskok 5:3. Podobná branková podívaná pokračovala také v dalším průběhu zápasu a derby tak skončilo za vysokého stavu 8:9. Výhru Chodovu nakonec vystřelil Mikuláš Komárek, rovným hattrickem se ale prezentoval Marek Vávra, který se tak stal hvězdou utkání. Z klokanů byl nejlepším hráčem zápasu vyhlášen Tomáš Kvasnica. Další domácí utkání nás čeká už v tuto sobotu 6.1. 2024, kdy se opět na Vinohradech utkáme s Pardubicemi v rámci turnaje PFC.

branky: 1. Jaroslav Petrák, 1. Ondřej Kawulok, 2. Jakub Buršík, 29. Tomáš Kvasnica, 31. Tomáš Kvasnica, 40. Jaroslav Petrák, 57. Jan Malič, 59. Jakub Buršík - 2. Lukáš Kafka, 4. Marek Vávra, 17. Jakub Dufek, 18. Tom Ondrušek, 19. Lukáš Kafka, 27. Radim Slunečko, 34. Marek Vávra, 52. Marek Vávra, 55. Mikuláš Komárek; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 163; zásahy brankářů: Daniel Műck 6, Tomáš Hyršl 12 - Karel Hodík 16; po třetinách: 3:5, 3:2, 2:2