Chvíle vedení nestačila. V televizním utkání jsme podlehli Vítkovicím

Ani tentokrát se nám nevyvedl start do zápasu. V čase 16:08 zvýšil Ondřej Jankovský už na 3:0 pro soupeře. Pak se ale podařilo Klokanům zlepšit výkon a po gólech Jaroslava Petráka, Patrika Šebka a Matyáše Krebnera se jim podařilo vyrovnat.

Přestože jsme znovu prohrávali, podařilo se nám vrátit na remízový stav, přesnou ranou se prosadil Jakub Buršík. Ve třetí třetině nás dokonce Ondřej Kawulok poslal do vedení, ale závěrečných šest minut nabídlo pořádnou ostravskou smršť.

Vítkovice daly pět branek a otočily stav utkání na finálních 9:5 ze svého pohledu. S ostravským soupeřem se potkáme i v dalším kole, tentokrát nás ale čeká souboj s místním FBC. V ČPP Areně se bude hrát v neděli 29. října od 17:00!