Výjezdní utkání ženy nevyhrály. Za Ostravu řádila Kotzurová

Do utkání se nám podařilo vstoupit dobře, když skóre otevřela po 69 sekundách Agáta Saffertová. Poté se ale rozstřílely soupeřky a po začátku druhé třetiny to bylo z našeho pohledu 1:4. Po snížení Kateřiny Strnadové zkompletovala hattrick hostující Denisa Kotzurová.

Druhá třetina poté přinesla ještě náš neproměněný nájezd, brankářku nepřekonala Saffertová. Ve třetí periodě jsme se dostaly na dostřel, Aneta Faltová a Anna-Marie Divišová snížily na 4:5. Bohužel ani napočtvrté Klokanky neuhlídaly Kotzurovou a v závěru dvakrát inkasovaly do prázdné branky.

Další souboj nás čeká za čtrnáct dní, kdy v Brně vyzveme Židenice. V současné chvíli dělí oba týmy pouze tři body, takže bude potřeba zabrat a vybojovat cennou výhru!