Ženy souboj s Brnem prohrály, rozhodly obdržené góly ve vlastních přesilovkách

Už v polovině čtvrté minuty se podařilo otevřít skóre Barboře Špačkové. Hráčky z Brna poté trefily břevno, ale vyrovnat se jim nedařilo. Poté ale 66 sekund před první sirénou přesně vystřelila Marie Jirková a do šaten se šlo za stavu 1:1.

Ani druhá perioda nenabídla velké gólové hody, ze tří branek, které diváci na hale Jedenáctka viděli, padly dvě do naší sítě. Veronika Stuchlíková a Kristýna Černá zařídily hráčkám Bulldogs dvougólové vedení, snížit se poté podařilo Natálii Bartošové.

Ve třetí třetině dostala Bohemka k dispozici celkem čtyři přesilovky, místo vyrovnání ale přišly dva zásahy soupeřek v jejich oslabení. Nejprve na 4:2 zvýšila Anna Brucháčková, v čase 56:47 pak šance Bohemky utnula Ema Brucháčková, která zvýšila na 6:3.

Další domácí utkání nás čeká už tuto sobotu, kdy se v Hořovicích utkáme se s Ostravou. Dorazte nás podpořit!