Prohra, kterou nikdo nečekal. Proti BLACK ANGELS přišel nepovedený výkon

Cestu za opravou nedělní porážky nám velmi rychle zkomplikovali hosté, kteří v prvních dvanácti minutách nasázeli do branky Tomáše Hyršla čtyři branky. I proto se mezi tři tyče postavil Daniel Mück. Ani on ale nezabránil dalšímu gólu „Bleků“. Do sirény se nám ještě podařilo snížit na 2:5, ale na výsledku to bohužel nic nezměnilo.

V čase 23:15 už to zase bylo o pět branek. Dvěma góly pomohl hostům nejlepší hráč utkání Jakub Hromada, branku dal také náš Adam Václav Kyselka, který převzal dárkovou tašku za Bohemku. Po čtyřiceti minutách to bylo 4:8.

Tentokrát nás nezachránila ani dlouhá hra bez brankáře. Nedařilo se nám využívat nabídnuté příležitosti, naopak Teodor Bariac dvakrát přesně zamířil do odkryté klece a završil „desítku“. Poprvé v sezoně odcházíme s nulou na kontě bodů. Další zápas nás čeká v pondělí, kdy v televizním derby vyzveme Spartu.