Ženy nestačily na Vítkovice, pozitivem třetí třetina

Souboj rozhodla už první třetina, kterou jsme prohrály 0:5. Dvěma góly se prezentovala Denisa Hyršová, jednou jsme inkasovaly z trestného střílení. O průběhu utkání bylo téměř rozhodnuto. Téměř se také rozplynula šance na udržení stoprocentní bilance.

Na úvod druhé třetiny se sice podařilo snížit Agátě Saffertové, ale pak už zase střílely jen domácí florbalistky. Po čtyřiceti minutách ukazovala tabule skóre 1:9 z našeho pohledu a třetí třetina už nabídla pouze dohrávku.

Ze závěrečné části si můžeme vzít jedno velké pozitivum. Podařilo se nám totiž poslední dvacetiminutovku ovládnout 3:1 a i přes porážku 4:10 máme důvod k alespoň částečné radosti. I přes porážku si držíme třetí místo v tabulce.