Ženy mají další tři body, na Jedenáctce přejely Znojmo

Celý zápas se nesl ve znamení velkého útočení domácích. Přesto první branka padla až v 13. minutě, kdy se prosadila Michaela Urbanová. Do konce první třetiny dokázaly ženy vstřelit ještě dvě branky a do šaten se šlo za stavu 3:0.

Ani druhá perioda neohrozila naši cestu za výhrou. Za stavu 0:6 z pohledu Znojma neproměnila hostující Eva Smutná nájezd a Bohemka ztrestala soupeřky dalšími dvěma brankami před druhou sirénou.

Naše hráčky rozhodně nechtěly hrát třetí třetinu v poklidu a pokračovaly v útočení. Za stavu 10:0 se hráčkám z Moravy podařilo vstřelit branku útěchy, která ale ještě více donutila Klokanky zafinišovat. Hattrick zkompletovala Kateřina Strnadová, svěřenkyně Michala Vojáčka zvítězily poměrem 14:1 a mohly se radovat z udržení stoprocentní bilance v sezoně.