Řepy se proměnily v divoký západ. Přestřelku proti Karlovým Varům režíroval Petrák

Po úvodních dvaceti minutách se ještě žádné drama nerýsovalo. Hattrick Jaroslava Petráka pomohl určit výsledek 6:2 a zápas vypadal pod kontrolou. Věci ale rychle nabraly opačných obrátek.
Karlovy Vary dokázaly po třiceti třech sekundách prostřední části snížit na 3:6 a dostaly se na dostřel. Čtyřbrankové vedení nám vrátil Ondřej Kawulok, který už prostřelil střídajícího gólmana Daniela Váradiho. Poté ale přišel mezi 28. a 31. minutou totální kolaps.
Soupeř se dokázal dostat na vyrovnaný stav a výrazně zdramatizoval průběh duelu. Naštěstí v klíčové chvíli vzal na svá bedra tíhu okamžiku Jakub Buršík a dvěma góly nám vrátil vedení. A to už jsme tentokrát nepustili.
Z třetí třetiny stojí za zmínku dvě události. Pochvalu si zaslouží brankář Tomáš Hyršl, který v důležitém momentu vychytal trestné střílení hostujícího Michala Strachoty. V rámci poslední části se nám rovněž podařilo skórovat v oslabení, gól dal Jan Dobisík.
Další zápas nás čeká už v neděli, kdy v UNYP areně vyzveme od 20:30 Butchis. Dorazte nás podpořit!