Pohodlný vstup do Extraligy, z Třince vezeme tři body

V úvodní třetině se Klokanky sice rozjely rychle a už ve třetí minutě vedly, poté si ale nepohlídaly závěr úvodního dějství a v čase 19:52 umožnily Třinci vyrovnat. Laciná branka ale ženy naštěstí nerozhodila.

Zlom v utkání nastal těsně po polovině základní hrací doby. Remízový stav prolomila v čase 30:56 Aneta Faltová a od té doby si svěřenkyně Michala Vojáčka zápas hlídaly. Do druhé sirény přidaly další tři branky a odskočily do čtyřbrankového vedení. Dobrým výkonem se prezentovala brankářka Kristýna Karli, která spolehlivě chytala nebezpečné pokusy třineckých florbalistek.

Závěrečná dvacetiminutovka už branku nepřinesla, a tak zapisujeme první tři body do tabulky nové sezony Extraligy. Další zápas nás čeká až 24. září, kdy ve Sportovní hale Jedenáctka vyzveme Znojmo. Přijďte nás podpořit!