Další pohodová výhra. Muži v Poháru ČF zdemolovali Troopers

Fantastickým výkonem se prezentoval Matyáš Krebner, který v zápase nasbíral šest kanadských bodů. Zápas stejně jako proti Hattricku rozhodla první dvacetiminutovka, po níž jsme vedli 6:1. Polovinu branek nasázeli bratři Jaroslav a Karel Petrákové.

I druhá dvacetiminutovka se nesla jasně v naší režii. Poté, co domácí Jan Věchet neproměnil trestné střílení, jsme TROOPERS zasypali dalšími sedmi brankami a ani mírná korekce skóre ze strany soupeřů nás nerozhodila. Po čtyřiceti minutách ukazovala tabule stav 13:2 a zápas se už mohl jen dohrát.

Klokani si ale chtěli zastřílet a atakovali tak dokonce dvacet vstřelených branek. Nejdominantnější pasáž zápasu si svěřenci Michala Jedličky nechali na 47. minutu, ve které dali hned tři góly. Byly to ale poslední trefy utkání.

Po výsledku 19:2 nás čeká závěrečné utkání skupiny, které sehrajeme ve čtvrtek 24. srpna od 19:30 v Otrokovicích na hale SH Štěrkoviště Otrokovice.