Burša nastřílel hattrick a domů vezeme šesté semifinále

Úvod zápasu nám sice nevyšel a Vítkovice rychle vedly 2:0, ale ještě do konce třetiny snížil střelec Kuba Buršík a vrátil nás do utkání.

Ve druhé třetině pak Kuba Buršík rychle zkompletoval hattrick a rázem jsme vedli už 2:3. Na hvězdu utkání pak ještě navázal Patrik Šebek a Vítkovice už jen snížily do konce prostředního dějství na 3:4.

Poslední část jsme pak zvládli na jedničku. Nejprve Filip Forman využil přesilovku a následně Pavel Čihák zvýšil už na 3:6. Jeho branka se pak stala i vítěznou, jelikož Vítkovice dokázaly jen snížit na konečných 5:6.

Klokani tak snížili stav série na 2:3 a v pátek nás čeká 6. semifinále od 20:30 v Unyp Areně. Parádní výkon našich borců je tak skvělou pozvánkou na páteční zápas.

1. SC TEMPISH Vítkovice - FbŠ Bohemians 5:6
branky: 3. Adam Delong, 6. Marek Matejčík, 37. Adam Zubek, 52. Adam Delong, 60. Matyáš Šindler - 17. Jakub Buršík, 23. Jakub Buršík, 31. Jakub Buršík, 37. Patrik Šebek, 41. Filip Forman, 50. Pavel Čihák; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 782; zásahy brankářů: Lukáš Souček 12 - Tomáš Hyršl 15; po třetinách: 2:1, 1:3, 2:2