LUKY BUREŠ A VÍKEND STARŠÍCH ŽÁKŮ

V prvním zápase jsme se utkali s Pitbulls Kolín. První polovina byla vyrovnaná. Nikdo nedal góla a to jsme měli hodně šancí. Ve druhé polovině jsme se začali soustředit a makat ještě víc. To se nám vyplatilo a začal padat jeden gól za druhým. Nakonec jsme vyhráli 9:2.

Druhý zápas jsme hráli proti Královu Dvoru. To bylo ještě vyrovnanější. Dali jsme gól ale soupeř hned vyrovnal. Když jsme dali druhý gól, situace se opakovala. A to tak, že soupeři na vyrovnání stačila jen minuta. Další gól už nepadl a zápas skončil vyrovnaně 2:2. Minulý turnaj nás porazili, tak máme radost, že jsme to udrželi.

Remíza z minulého zápasu nám stačila na postup do finále, ve kterém jsme hráli se Slávií. Toto utkání jsme začali dvěma rychlými góly. Slávie však dokázala vyrovnat. O poločase jsme sebrali všechny síly a nastříleli velké množství gólů. Zápas jsme vyhráli 8:5, takže postupujeme do vyššího koše.

Tento zápas má šťastný konec, takže jsme si ho užili o to víc.

Autor: Lukáš Bureš (starší žáci)