Klokani tahali za kratší konec a zítra budou mít šanci na reparát!

Klokani rozehráli svou čtvrtfinálovou sérii na půdě Sparty. Utkání bylo vyrovnané a napínavé až do samého konce, ale bohužel Klokani dnes tahali za kratší konec a odnášejí si hořkou prohru 3:4.

První třetina hned ukázala, že na sebe narazily dva velmi vyrovnané týmy a ani jeden z nich nebude mít nic zadarmo. Na první branku jsme si museli počkat až do poloviny první části, kdo skóre otevřela Sparta. Klokani dostali možnost stav srovnat, ale přesilová hra se jim nevydařila. 0:1

Začátkem druhé třetiny se sice klokanům podařilo srovnat z hole Filipa Formana, ale Sparta dokázala v rozmezí pár vteřin si vzít náskok zpět. Sparta svůj náskok dokázala navýšit, ale vzápětí druhou přesilovou hru dokázali Klokani již využít. Stačila však jedna malá chyba a Sparťanský Matěj Čermák vrátil svému týmu vedení o dvě branky. 2:4

V posledním dějstvím jsme mohli sledovat hodně opatrný florbal, kde Sparta nechtěla udělat chybu a Klokani se snažili najít skulinku v obraně Sparty. Klokanům se sice v závěru podařilo stav snížit o rozdíl jedné jediné branky, ale vyrovnat utkání se jim nepodařilo ani při hře v šesti. Klokani si tak odnášejí hořkou porážku 3:4.

Nejlepší hráč: Jakub Zavřel

Autor: Julie Chaloupková